kuchnieportal

Narożna płyta gazowa Neptune

Płyta gazowa w narożniku? To rozwiązanie  może wydawać się mało praktyczne. Szczególnie w przypadku płyty o tradycyjnym kształcie. Jednak dobrze zaprojektowana płyta gazowa, dostosowana do zabudowy narożnej, świetnie sprawdzi się także i w tym, trudno dostępnym miejscu. Przykładem takiego sprzętu jest nowy produkt firmy Franke – płyta gazowa o niestandardowym kształcie, która idealnie wykorzystuje przestrzeń narożnika w zabudowie kuchennej. 

Utrudniony dostęp do wszystkich palników tradycyjnej, czteropalnikowej płyty gazowej, skutecznie zniechęca do aranżowania strefy gotowania w narożniku. Palniki nowego produktu firmy Franke ułożone są w kształcie litery L, co znacznie ułatwia dostęp do każdego z nich. To niestandardowe rozwiązanie daje duże możliwości aranżacyjne i elastyczność w projektowaniu kuchni. Dzięki płycie gazowej Neptune, narożnik, który jest często nieefektywnie zagospodarowany, może stać się wygodną i funkcjonalnie zaaranżowaną strefą gotowania. Płyta idealnie sprawdzi się także na złączeniu blatu, w zabudowie z półwyspem kuchennym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, dostęp do palników będzie możliwy z dwóch stron.

Polecamy:

Produkt firmy Franke wyposażony jest w 4 palniki, w tym Trzy Korony czyli wysokiej mocy, potrójny palnik, pozwalający na szybkie przygotowywanie potraw w najwyższych temperaturach. Zapalarka elektryczna, zintegrowana w pokrętłach oraz termoelektryczne zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, pozwala na wygodne i bezpieczne korzystanie z płyty.

Płyta Neptune zintegrowana jest z okapami narożnymi z oferty Franke – modelami Cronos oraz Design Plus.

Narożna płyta gazowa Neptune Franke

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95