kuchnieportal

Modern Box SQUARE – nowy design i funkcjonalność systemu Modern Box

GTV rozszerza system szuflad Modern Box o kolejne funkcjonalne i designerskie warianty. Do portfolio produktów sygnowanych logo MB, dołącza zestaw kwadratowych szuflad Modern Box Square.

Modern Box SQUARE GTV
Wyraźne, prostokątne kształty szuflad Modern Box Square, podkreślają nowoczesny i elegancki styl mebli. Modern Box Square został wyposażony w nowe prowadnice z cichym domykiem oraz pełnym wysuwem, gwarantujące wygodne i ciche użytkowanie przez długie lata. Akcesoria uzupełniające system – relingi, przegrody, boki – dostępne są w długościach od 350 do 550 mm, zarówno w  kolorze szarym jak i białym. Dodatkowym atutem systemu MB Square jest wzmocniona budowa prowadnic, których udźwig (do 50 kg), zapewnia komfortowe i bezawaryjne  działanie szuflady z dużym obciążeniem.
„Modern Box Square to precyzja wykonania, komfort użytkowania, a przy tym niebanalny, modny design.  Wszystko to oferujemy naszym klientom w niezwykle przystępnej cenie,  z naszą zasadą – Najwyższa jakość dla każdego”  mówi Maciej Chełkowski, Manager Sprzedaży  GTV.

Modern Box SQUARE GTV
 
GTV  jest międzynarodowym dystrybutorem oraz czołową firmą na polskim rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia. Działa na kilkunastu rynkach świata, m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Francji, Rosji, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Brazylii oraz w większości byłych republik radzieckich. GTV to nowoczesna i profesjonalnie zarządzana firma – zaufany partner biznesowy dla kontrahentów na całym świecie. 
                                                 Modern Box SQUARE
 
Marka GTV Prestige

Linia GTV Prestige przeznaczona jest dla wymagających klientów, poszukujących najwyższej jakości akcesoriów meblowych i oświetlenia w rozsądnej cenie. Każdy produkt ze znakiem Prestige przygotowany został z wyjątkową dbałością nie tylko o najwyższą jakość, ale także nowoczesny i elegancki design. Produkty Prestige wykonane są w całości z najwyższych jakościowo komponentów gwarantujących długie i bezproblemowe użytkowanie. Wiele produktów z gamy Prestige posiada dożywotnią gwarancję.

Fot. GTV

                                               

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95