kuchnieportal

Małe AGD na prezent ślubny – co warto kupić?

Małe AGD na prezent ślubny – co warto kupić?

Szukając pomysłu na prezent ślubny dla rodziny lub przyjaciół, sprawdzonym wyborem będzie małe AGD. Taki podarunek z pewnością będzie trafiony i przysłuży się przez wiele kolejnych lat. Szukając odpowiedniego sprzętu na prezent ślubny, możemy postawić na bardziej rozbudowane urządzenia, które będą idealnym prezentem składkowym na przykład od grupy przyjaciół, jak również – indywidualne podarunki, dzięki którym młoda para w kreatywny sposób wzbogaci swoją kuchnię. Małe AGD to wiele możliwości wyboru, dostosowanego do budżetu, który chcemy przeznaczyć na prezent. Na który sprzęt warto postawić? Czas na najciekawsze opcje!

Małe AGD na prezent ślubny – ciekawe pomysły!

Ciekawy i oryginalny prezent ślubny to zwykle mniej oczywiste urządzenie niż czajnik elektryczny lub blender ręczny. Tego rodzaju sprzęt zwykle obdarowani zdążyli kupić wcześniej. W kategorii małego AGD czeka jednak sporo innych, bardziej kreatywnych sprzętów, które zachęcają do eksperymentowania w kuchni. Wspólne spędzanie czasu przy gotowaniu lub pieczeniu to idealny sposób na romantyczne randki w domu ale też budowanie codziennej rutyny jako nowe małżeństwo.

Jakie sprzęty okażą się strzałem w dziesiątkę?

  • GOFROWNICA – możliwość przygotowywania domowych gofrów na śniadanie to szansa na wzmacnianie więzi, a także – sposób na pozytywne zaskakiwanie kreatywnością swojej drugiej połówki. Gofry można przygotowywać na słodko i na słono, a także – z warzyw, w wersji wegańskiej. To prezent, który może służyć przez wiele lat małżonkom, jak również zapraszanym gościom – z gofrownicą, wyczarowanie pomysłowych przekąsek to zaledwie chwila.
  • KOKTAJLER – o ile blender ręczny jest podstawowym wyposażeniem kuchni, tak koktajler jest już prezentem, który sprawi dużo radości. Możliwość przygotowywania kawy mrożonej, zdrowych koktajli i smoothie ucieszy młodą parę!
  • WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA – domowe soki to sposób na to, by zadbać o zdrowie i włączyć do swojej diety więcej warzyw i owoców. Wyciskarka bardzo to ułatwi, a przygotowywanie pysznych soków z ulubionej kombinacji smaków, może stać się tradycją obdarowanej pary.
  • PAROWNICA – kiedyś hitem wśród prezentów ślubnych było żelazko, dzisiaj – zdecydowanie warto wybrać jego alternatywę. To sposób na szybkie odświeżenie ubrań i bardzo praktyczne rozwiązanie, które przypadnie do gustu młodej parze!
  • Popularnym sposobem wręczania prezentów ślubnych są też składki organizowane w grupach przyjaciół. Gdy mamy do dyspozycji wyższy budżet, możemy sięgnąć po inne sprzęty, które pomogą wyposażyć dom młodej pary w kreatywne rozwiązania.

Najlepsze prezenty ślubne składkowe – co wybrać?

Gdy mamy do dyspozycji większy budżet, można sięgnąć po prezenty, które ułatwią codzienne życie obdarowanych. Dobrze przy tym orientować się, jakie urządzenia mają już w domu, by nie dublować pomysłu – zwykle można temat delikatnie wysondować przy odwiedzinach.

  • EKSPRES DO KAWY – jeśli młoda para to kawosze, ekspres do kawy będzie świetnym pomysłem! Dobrze wybierać spośród modeli, które pozwalają przygotować naraz dwie kawy, by nowożeńcy mogli wspólnie rozpoczynać dzień aromatycznym napojem.
  • ROBOT SPRZĄTAJĄCY – to duże ułatwienie w utrzymaniu porządku w każdym domu. Robot sprzątający to hit wsród prezentów ślubnych już od kilku lat i wszystko na to wskazuje, że jeszcze pozostanie na tej liście. Zaawansowane formy planowania sprzątania czy sterowanie odkurzaczem za pomocą aplikacji pomogą lepiej zaplanować porządki, pozostawiając więcej czasu na spędzanie go na przyjemniejszych aktywnościach.

Pomysłowe prezenty ślubne czekają w dziale małe AGD w sklepie MediaMarkt. Warto przejrzeć dokładnie wszystkie kategorie produktów by wybrać, ten, który naszym zdaniem najbardziej przypadnie do gustu młodej parze.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95