kuchnieportal

Kuchnie od polskiej marki – Verlani Kuchnie

Kuchnie od polskiej marki – Verlani Kuchnie

Fot. Verlani Kuchnie

Realizacje Verlani Kuchnie wykonane z dużą starannością przy użyciu wysokiej jakości materiałów, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności i estetycznego wyglądu – zachwycają! Zobaczmy 5 ciekawych przykładów projektów kuchni bazujących na białych meblach autorstwa tej marki!

Kuchnia w naszych domach to nie tylko miejsce, gdzie przygotowujemy, a czasem również spożywamy posiłki. Urządzając mieszkanie, każdy z nas marzy o kuchni, która będzie cieszyć efektownym wyglądem i w której chętnie będziemy przebywać zarówno my, jak i nasi goście. Prym we wnętrzach wiodą przy tym nadal białe meble, które są uniwersalne, eleganckie i doskonale sprawdzające się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak klasycznych. Jak zaplanować kuchnię z ich wykorzystaniem, tak by osiągnąć zamierzony efekt – przytulna kuchnia, kuchnia z efektem WOW, małe wnętrze optymalnie zaprojektowane lub jeszcze inne, pokazuje na przykładzie własnych realizacji marka Verlani Kuchnie.

W sercu Szczecina

Podstawowa część działalności szczecińskiej marki Verlani Kuchnie to projektowanie kuchni, ze szczególnym uwzględnieniem optymalnego, funkcjonalne wykorzystania przestrzeni. Wychodząc naprzeciw wymaganiom swoich klientów, marka Verlani Kuchnie wykorzystuje szeroki wachlarz materiałów i rozwiązań w swoich projektach, dzięki czemu proponowane projekty ciekawe i każdy na swój sposób unikalny. Jak przyznają projektanci z Verlani Kuchni, bardzo często jednak bazowym kolorem zabudowy meblowej o który pytają inwestorzy jest biel.

Ponadczasowa, uniwersalna biel to częste życzenie naszych klientów. Każda kuchnia, nawet jeśli bazuje na bieli, w zależności od wykorzystanych materiałów oraz otoczenia, czyli pozostałych elementów zabudowy meblowej i całej aranżacji, może prezentować się oryginalnie, dobrze dopasowywać się do warunków pomieszczenia i realizować różne zamysły projektowe. Biel jest doskonałą bazą i chętnie ją wykorzystujemy, jeśli takie są oczekiwania inwestorów. – opowiada Anna Żyjewska Bas, projektantka z Verlani Kuchnie. 

Różowy twist – biel z kolorem

Duża czy mała, każda kuchnia może być piękna, niezależnie od metrażu, czego dowodzi poniższy projekt marki Verlani Kuchnie. W tej realizacji główną rolę gra kolor! Projektanci postawili na mocny akcent w postaci różowej grafiki na szkle, która daje wrażenie głębi i odwraca uwagę od niewielkiej przestrzeni tego wnętrza. Biel w połysku, jako bazowy kolor zabudowy meblowej, pomaga tu optycznie powiększyć i rozświetlić całe wnętrze. Wąska kuchnia o małym metrażu w takim zestawieniu prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Wnętrze jest tym w pełni funkcjonalne, optymalnie zagospodarowane, co daje w efekcie ładną i jednocześnie funkcjonalną kuchnię.

Fot. Verlani Kuchnie

Black&white

Umiejętne zestawienie czerni i bieli, to ponadczasowe, eleganckie połączenie, które doskonale sprawdzi się w otwartych kuchniach i zawsze wtedy, gdy ma ona mieć bardzo reprezentacyjny charakter. Wnętrze autorstwa Anny Żyjewskiej-Bas oraz Patryka Kwaśniewskiego – projektantów marki Veralni Kuchnie w tej właśnie kolorystyce, to doskonały tego przykład. Projekt zachwyca modnym, stylowym  wyglądem. Bazą zabudowy są tu fronty mebli wykonane z lakierowanej na wysoki połysk, białej płyty MDF. Uzupełniają je okalające ramy wykonane z czarnego, połyskującego szkła typu Lacobel. Zabudowa, dzięki widocznemu podziałowi na regularne, symetryczne podziały, prezentuje się spójnie i tworzy dopracowany wizerunek całej aranżacji.

Niezwykle charakterystycznym elementem  tej kuchni, jest wyspa kuchenna, która przyciąga uwagę ze względu na dwustopniową konstrukcję blatu roboczego. Górna warstwa blatu wykonana została z wytrzymałego konglomeratu kwarcowego Silestone Blanco Zeus. Dolny blat natomiast, to konstrukcja z białej płyty lakierowanej na wysoki połysk. Pomiędzy nimi zamontowane zostało oświetlenie typu LED, które tworzy subtelną, efektowną łunę świetlną.

Fot. Verlani Kuchnie

Biel, beże i brązy

Biel doskonale sprawdza się również w klasycznych aranżacjach. Kuchnia bazująca na bieli z akcentami w postaci beżu i brązów pomoże stworzyć przytulną, domową przestrzeń. Jeśli zastosujemy fronty ramowe całość nabierze stylowego, klasycznego charakteru. W projekcie zaproponowanym przez Veralni Kuchnie niewątpliwym atutem i wyjątkowym wyróżnikiem, który czyni cały projekt unikalnym,  jest efektowna wyspa kuchenna usytuowana w centralnej części pomieszczenia. Wykonana z drewna bejcowanego na ciemny, wyrazisty kolor, efektownie kontrastuje z bielą regularnej zabudowy. Przyciąga również uwagę ciekawymi detalami o klasycznym charakterze, m.in. toczone nogi, witryny, otwarte półki na wino. Dekoracyjnego charakteru nadaje jej również oświetlenie cokołów.

Wyspa prezentuje się nie tylko efektownie ale ma również praktyczne zastosowania. Pełni funkcje dodatkowego blatu roboczego, a także stołu jadalnego przy którym zmieści się duża liczba osób. Hokery z miękkim, szarym obiciem o długich, drewnianych nogach nie tylko stylowo się prezentują, ale można dzięki nim wygodnie zjeść posiłek – a to za sprawą wysuniętego blatu wyspy kuchennej. Duża wyspa kuchenna to również sposób na wygospodarowanie w tym projekcie dodatkowego miejsca na przechowywanie produktów i akcesoriów kuchennych.

Fot. Verlani Kuchnie

Na wysoki połysk

Duża, przestronna i bardzo jasna kuchnia bazująca na szklanych frontach to kolejna, niezwykle efektowna propozycja od marki Verlani Kuchnie. Fronty wykonane ze szkła idealnie podkreślają, nowoczesny, minimalistyczny charakter całego pomieszczenia. W aranżacji dominują proste formy z przewagą geometrycznych kształtów. Prostota i minimalizm zabudowy idealnie wpisują się w koncept nowoczesnego, przestronnego wnętrza, realizowany przez Verlani Kuchni na życzenie inwestorów. W centrum kuchni umiejscowiona została wyspa kuchenna, która  poprawia ergonomię pracy w tej kuchni, ale również zachwyca swoim wyglądem. Jej elementem dekoracyjnym jest oświetlenie LED, tworzące efektowną łunę światła wokół wyspy. Geometryczną bryłę wyspy doskonale uzupełnia okap kuchenny dopasowany pod względem formy i stylu do całego wystroju aranżacji.

Fot. Verlani Kuchnie

Kuchnia z pazurem!

Kolejna realizacja od marki Verlani Kuchnie to nowoczesna interpretacja biało-czarnej stylistyki. Lakierowane meble w połysku zostały w tym projekcie zestawione z czarnym matowym blatem. Celowym zabiegiem jest tu rezygnacja z górnej zabudowy, dzięki czemu wyeksponowane są tu okna a całość prezentuje się lekko i nowocześnie. Charakteru kuchni dodaje biało-czarna mozaika na szkle, dekoracje kwiatowe w metalicznych donicach oraz duży, prostokątny okap.

Najlepszym pomysłem na dodanie wnętrzom charakteru jest wzbogacenie ich wystroju o nowoczesne oświetlenie LED, które pełni funkcję nie tylko doświetlenia wnętrza, ale i jego wyjątkowej dekoracji. W tym projekcie jest to podwieszany sufit z intensywnym światłem LED o niebieskiej barwie. Doskonale komponuje się z biało-czarna zabudową oraz odcieniami beżu i szarości.

Fot. Verlani Kuchnie

 

2 komentarze

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
An38
29 listopada 2019, 23:17
1/0

Bardzo dobrze dobrane kafle do białego blatu. Kuchnia ze smakiem

Marika
5 listopada 2019, 14:29
2/0

Szafka na wino fajniutka, podkradne pomysł 🙂

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95