kuchnieportal

Kuchnia jak marzenie z nowymi urządzeniami TEKA Wish

Kuchnia jak marzenie z nowymi urządzeniami TEKA Wish

AGD przyjazne w obsłudze, łatwe w czyszczeniu, energooszczędne, a do tego piękne! Najnowsza linia urządzeń TEKA Wish, która powstała w wyniku ponad 2-letnich badań, sprawi, że kuchnia będzie odzwierciedleniem Twoich marzeń o wnętrzu idealnym. 

Nowa linia urządzeń TEKA Wish pomaga zrealizować marzenie o kuchni idealnej – odpowiadającej różnym oczekiwaniom i różnym stylom życia. Ponad dwa lata badań oraz setki zatrudnionych osób pozwoliły stworzyć AGD o doskonałych parametrach użytkowych. Piekarniki, urządzenia kompaktowe i kuchenki mikrofalowe Wish zapewniają przyjazną obsługę, łatwe czyszczenie i oszczędność energii. Dla projektantów TEKA spełnienie tych trzech podstawowych oczekiwań użytkowników było priorytetem a jednocześnie punktem wyjścia do opracowania linii Wish. Nowoczesne rozwiązania i funkcje zastosowane w urządzeniach Wish pomagają stworzyć kuchnię, w której codzienne obowiązki stają się mniej uciążliwe a kulinarne fantazje łatwe do spełnienia.
 
Urządzenia_TEKA_Wish.jpg
 
W skład linii Wish wchodzą trzy kolekcje urządzeń: Easy, Total i Maestro.
 

  • Easy – składa się z nowoczesnych, intuicyjnych w obsłudze piekarników, które będę niezawodnym pomocnikiem w kuchennych pracach. Urządzenia oferują praktyczne rozwiązania, a przy tym są zaprojektowane z myślą o szerokim gronie odbiorców.
  • Total – piekarniki, mikrofale i urządzenia kompaktowe do zabudowy Total pozwolą rozwinąć kulinarne pasje domowników. To wielozadaniowe AGD łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesne wzornictwo i innowacyjne rozwiązania.
  • Maestro – piekarniki, mikrofale i urządzenia kompaktowe spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Ich intuicyjna obsługa idzie w parze z zaawansowanymi rozwiązaniami dopasowanymi do indywidualnego stylu życia. 50 programów automatycznych, funkcja Slow Cook umożliwiająca dłuższe pieczenie potraw w niskiej temperaturze czy termosonda pomogą stworzyć perfekcyjne dania nawet początkującym kucharzom. 

 
Wszystkie urządzenia z linii Wish wyróżniają się dopracowanym wzornictwem. Powstają na bazie wysokiej jakości materiałów: szkła, stali i aluminium, które harmonizują z ich nowoczesnym stylem. Natomiast przejrzysty panel sterowania z precyzyjnymi pokrętłami zapewnia intuicyjną obsługę i pozwala na szybki wybór programu najlepszego do przygotowania danej potrawy.
 

Urządzenia_TEKA_Wish.jpg

 
Projektanci TEKA zadbali również o jak najlepsze parametry wnętrza piekarników. Mają one do 70 litrów pojemności użytkowej i większą niż dotychczas powierzchnię blachy do pieczenia. Nawet jeżeli wypełnimy ją po brzegi ulubionymi wypiekami, dzięki wytrzymałym prowadnicom teleskopowym wysunie się lekko i stabilnie. Prowadnice zapewniają łatwiejsze wkładanie i wyjmowanie potraw.

Urządzenia_TEKA_Wish.jpg
 
Ponadto piekarniki Wish redukują zużycie energii elektrycznej o 20% w porównaniu do dotychczasowych modeli. Tym samym są przyjazne dla środowiska i domowego budżetu.

 

Gotuj, smakuj i … nie sprzątaj

Piekarniki z linii Wish wyposażono w system podwójnego czyszczenia DualClean z funkcjami: HydroClean i Pyrolizy. Pierwsza przeznaczona jest do codziennego czyszczenia wnętrza piekarnika za pomocą pary wodnej. Natomiast Pyroliza pozwala usunąć najtrudniejsze zabrudzenia – w wyniku działania bardzo wysokiej temperatury pozostałości z pieczenia ulegają spaleniu, zamieniając się w łatwy do usunięcia popiół. System DualClean to nasz sprzymierzeniec w codziennych pracach kuchennych. 

 

Mała kuchnia wielkich możliwości

Linia urządzeń TEKA Wish pozwala zaaranżować kuchnię marzeń nawet na niewielkiej powierzchni. Dzięki kompaktowym piekarnikom, ekspresom do kawy, szufladom do pakowania próżniowego czy szufladom grzewczym z kolekcji Total i Maestro nie musimy godzić się na kulinarne kompromisy. Urządzenia te zabierają niewiele miejsca, a jednocześnie gwarantują te same udogodnienia, co pełnowymiarowe modele. Przydatnym elementem wyposażenia małej kuchni będzie m.in. wielozadaniowy piekarnik kompaktowy z funkcją mikrofali. To doskonała oszczędność miejsca przy maksimum użyteczności.
 
Więcej informacji na temat nowej linii TEKA Wish znajdziecie tutaj


Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Dire
14 września 2017, 23:13
2/0

Samoczynne czyszczenie to jest to! Dla mnie to jest kryterium najbliższego zakupu 🙂

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95