kuchnieportal

Kuchnia firmy Mobiliani „Realizacją Miesiąca”!

Kuchnia firmy Mobiliani „Realizacją Miesiąca”!

W październiku tytuł najciekawszej, najbardziej oryginalnej kuchni – „Realizacji Miesiąca” zdobył projekt p. Joanny Laskowskiej, wykonany przez firmę Mobiliani z Osielska w woj. kujawsko-pomorskim. Projekt ten urzeka lekkością formy, zdecydowaną kolorystyką oraz funkcjonalnością rozwiązań kryjących się w jego wnętrzu. 

Dobry design to taki, kiedy jego użytkownik czuje się z nim komfortowo. Nie łatwo jest jednak zaprojektować kuchnię, która cieszyłaby walorami estetycznym i zapewniała maksimum funkcjonalności. Twórcom kuchni, która zwyciężyła w październikowym konkursie Realizacja miesiąca, udała się ta sztuka. Projekt urzeka oryginalnością designu, a co najważniejsze spotykał się również z uznaniem Inwestorów, których zachwyciła praktyczność zaproponowanych rozwiązań i wygoda zaprojektowanej dla nich kuchni.

Ciekawe zestawienia kolorystyczne potęgują efekt nowoczesności i wysokiej jakości użytych materiałów tej kuchni. Biel stanowiąca podstawę spotyka się z orzechową podłogą, aby zostać przełamana czernią oraz limonkowym wykończeniem lakierowanych frontów szafek. Wiosennej radości dodaje abstrakcyjna grafika na szkle ponad blatem roboczym, idealnie dobrana do koloru frontów mebli. Dynamiczne linie podwieszanego sufitu uwydatnione oświetleniem LED odpowiadają owalowi drewnianej podłogi. Ciekawym rozwiązaniem, które zostało zastosowane w projekcie, jest również umieszczenie w centralnym punkcie kuchni wysokiej, szerokiej zabudowy w kolorze czarnym. Nadaje ona oryginalności kuchni i świetnie kryje sprzęt AGD.

Zobacz więcej zdjęć:

 

Wysoka zabudowa z szafkami cargo, lodówką i urządzeniami elektrycznymi to dla użytkowników tej kuchni zaplecze techniczne oraz praktyczny magazyn zapasów. Bliskie sąsiedztwo z jednej strony zlewozmywaka a z drugiej blatu roboczego, pozwala na szybkie, przenoszenie żywności i poddawanie jej dalszej obróbce. Taka organizacja przestrzeni usprawnia pracę i skraca czas wykonywania prac kuchennych ? podkreśla p. Joanna Laskowska.

Kuchnię rozświetla system LED umieszczony w podwieszanym suficie i pod górnymi szafkami, rzucając światło na blat. Duże, sięgające niemal podłogi okno daje rozległy widok na zewnątrz ze stanowiska, w którym umieszczony został zlewozmywak.

Nowoczesna kuchnia Mobiliani

Zabudowa wykonana została ze starannie wyselekcjonowanych materiałów oraz wyposażona w zawiasy i okucia firmy Blum. W szafkach wiszących zastosowano system podnośników firmy Aventos, który wspomaga otwieranie frontów mebli. Szuflady wyróżnia płynne i ciche działanie, dzięki systemowi cichego domyku.

Otwarta na salon kuchnia wykonana przez firmę Mobiliani www.mobiliani.pl świetnie integruje się z całością mieszkania, stanowiąc miejsce, w którym przyjemność z gotowania łączy się z relaksem, płynącym z estetycznego otoczenia.

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95