kuchnieportal

Jesienna edycja targów VITREL 2016

W dniach 21-23 września w Zakopanem odbędzie się kolejna edycja targów VITREL, które mają ściśle kontraktacyjny charakter. Wydarzenie to odbywa się dwa razy w roku: wiosną i jesienią. Swoją ofertę zaprezentują na nich producenci, importerzy oraz dystrybutorzy szkła i ceramiki, artykułów do wyposażenia kuchni i wystroju wnętrz. 

Jesienna_edycja_targów_VITREL_2016.jpg

W tegorocznej, jesiennej edycji targów VITREL weźmie udział ponad 160 wystawców z kraju i z zagranicy. W tym m.in. producenci i importerzy szkła stołowego, artystycznego i dekoracyjnego, kryształów, porcelany stołowej, porcelitu, kamionki użytkowej i dekoracyjnej, garnków i naczyń kuchennych, sztućców, świec, artykułów gospodarstwa domowego, artykułów do wystroju wnętrz, upominków, pamiątek, artykułów dekoracyjnych i świątecznych. Produkty prezentowane są w ramach czterech segmentów tematycznych: Kreacja stołu; Wyposażenie kuchni; Dekoracja wnętrz, tarasów i ogrodów; Upominki i prezenty.
Zwiedzającymi targi są przedstawicieli hurtowni i sklepów branżowych, centra ogrodnicze, salony meblowe, duże sieci i markety z kraju oraz kupcy z zagranicy. Wstęp na targi jest bezpłatny.

21 i 22 września targi będzie można odwiedzać w godzinach 9.00 – 18.00, a 23 września od 9.00 do 16.00. Patronem medialnym wydarzenia jest serwis Kuchnieportal.pl Dodatkowe informacje o targach znajdują się na stronie organizatora: www.vitrel.com.pl/targi.

2.09.2016
opr. AO

Zobacz:

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95