kuchnieportal

Kuchnia METOD i inne, nowe meble kuchenne IKEA w Polsce

IKEA sprowadziła do swojej oferty nowy asortyment – meble kuchenne METOD, oparte na modułach, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Ta nowość, jak i inne nowe propozycje zabudowy meblowej do kuchni dostępne są już od 1 kwietnia 2014 w ofercie IKEA. 

Meble kuchenne IKEA METOD
Fot.Meble kuchenne IKEA METOD

150 nowych aranżacji kuchni w stylu nowoczesnym, tradycyjnym oraz skandynawskim ? tym kusi obecnie IKEA swoich Klientów. W śród nowego asortymentu znalazły się meble kuchenne METOD, oparte na modułach będących wielokrotnością 20 cm. Dzięki temu można je swobodnie ze sobą dobierać i zestawiać aranżując przestrzeń kuchenną według swojego gustu i upodobań. Tworzenie aranżacji z modułów ułatwia to także dopasowanie mebli do dostępnego metrażu oraz układu przestrzennego wnętrza (sprawdzi się np. przypadku skosów). Meble METOD dostępne są w szerokim wyborze różnego typu frontów, wyposażone w nowe obudowy, funkcjonalne elementy wyposażenia szuflad oraz dekoracyjne oświetlenie LED estetycznie zaaranżowane w szafkach.

Klienci posiadają do wyboru rozwiązania w różnych przedziałach cenowych ? przykładowo dwa rodzaje gładko przesuwających się szuflad: samodomykające się szuflady MAXIMERA i tańsze FÖRVARA czy 19 rodzajów frontów.
Na kuchnie METOD objęte są 25-letnia gwarancją. Na sprzęt AGD, który można także zakupić w IKEA dopasowując go mebli obowiązuje 5-letnia gwarancja.

Kuchnie IKEA METOD:

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95