kuchnieportal

GTV na szóstej edycji SICAM Pordenone

Włoskie Pordenone po raz kolejny gościło Międzynarodowe Targi Komponentów i Akcesoriów Meblowych SICAM, które odbywały się od 14 do 17 października.  Wśród wystawców obecny był polski producent akcesoriów meblowych i oświetlenia, firma GTV.

gtv

Międzynarodowe Targi Komponentów i Akcesoriów Meblowych SICAM to jedna z ważniejszych imprez tego typu w Europie. Gromadzi licznych wystawców i odwiedzających z całego świata. Na stoisku GTV gościli przedstawiciele 33 krajów, którzy mogli zapoznać się z propozycją firmy.

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Polski reprezentant przedstawił systemy do oświetlenia meblowego, które są oparte na coraz popularniejszej i chętnie wybieranej przez klientów technologii LED.

gtv
Odwiedzający mogli zapoznać się także z systemem do drzwi przesuwnych do stosowania w szafach i garderobach oraz propozycją Elegance do kompleksowego ich wyposażenia.  Zainteresowanie wzbudził również system szuflad Modern Box, który może być wzbogacony o elektryczne wspomagania otwierania ? Modern Drive.

gtv

Firma GTV to międzynarodowy producent, cieszący się coraz większą rozpoznawalnością na świecie.  Jak mówi, Dariusz Rudziewicz, Manager eksportu na rynki zachodnie w GTV ? ?Takie wydarzenia jak SICAM, INTERZUM czy też FIMMA pozwalają bliżej poznać naszego klienta końcowego, sprecyzować jego potrzeby oraz oczekiwania wobec produktów. Dla nas to bezcenne doświadczenie. Dodatkowo, widzimy jaki zasięg oddziaływania mają nasze działania, dzięki czemu możemy niektóre z nich weryfikować?.

  GTV


GTV to polska firma istniejąca 17 lat na rynku. Jest jednym z czołowych w kraju producentów akcesoriów meblowych i oświetlenia. Firma działa na wielu rynkach europejskich. Produkty marki GTV wyróżnia dbałość o normy bezpieczeństwa i jakości, a także estetyka. 
Linia Prestige firmy GTV to produkty specjalnie wyselekcjonowane, o wysokiej jakości i estetycznej formie. Optymalna cena tych akcesoriów i oświetlenia sprawia, że pozwolić sobie na nie mogą wszyscy klienci. Dożywotnia gwarancja niektórych z produktów podnosi ich atrakcyjność. 


Źródło: materiały prasowe.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95