kuchnieportal

Gliwickie Targi Budowlane 2017

24 lutego w Gliwicach rozpocznie się 18 edycja Targów Budowlanych, organizowanych przez firmę Promocja-Targi. W czasie wydarzenia zostaną zaprezentowane artykuły do wyposażenia wnętrze, instalacje i nowoczesne technologie wykorzystywane w budownictwie. 

Gliwickie_Targi_budowlane_2017.jpg

Targi Budowlane organizowane przez PROMOCJĘ-TARGI to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz śląskich wydarzeń branżowych. W tym roku udział w nich zgłosiło 100 wystawców z sektorów budownictwa, instalacji i wyposażenia wnętrz. Stoiska zostaną zlokalizowane w dwóch halach wystawienniczych na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej. Odwiedzający wydarzenie będą mieli możliwość zapoznać się z różnorodnym asortymentem, porównać ceny i zasięgnąć fachowych porad specjalistów. Oprócz ekspozycji na zwiedzających czekają dodatkowe wydarzenia, takie jak: 
?

  • Szkolenie w zakresie „Trudnego Klienta": „Spokojnie to tylko ja". Trudny Klient – czy naprawdę istnieje? Piątek 24.02 – godz. 12:30 do 16:30 (zapisy drogą e-mail: targibudownictwa@promocja-targi.pl
  • Bezpłatne porady studentów Wydziału Architektury Politechniki Śliskiej w zakresie urządzania i wyposażenia mieszkań wg najnowszych trendów.
  • Dla najmłodszych Warsztaty z Klubem Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO
  • Konkursy dla zwiedzających z cennymi nagrodami

Do wygrania nagrody ufundowane przez firmę PROWELLNESS. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: Promocja-Targi

3.02.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95