kuchnieportal

FESTIWAL WNĘTRZ 2017

Przed nami 11. edycja FESTIWALU WNĘTRZ! Już 10 i 11 czerwca na terenie krakowskiego Centrum Targowego Chemobudowa zostaną zaprezentowane inspirujące rozwiązania aranżacyjne i elementy wyposażenia wnętrz.

Festiwal_Wnętrz2017.jpg

FESTIWAL WNĘTRZ to targi poświęcone najnowszym trendom w aranżacji i wyposażeniu wnętrz. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć oryginalnie zaaranżowane stoiska, a na nich niepowtarzalne artykułu do wnętrz. Ale to nie jedyne atrakcje tego wydarzenia! Targi inspirują i pozwalają zgłębić swoją wiedzę na temat designu i aranżacji wnętrz podczas paneli seminaryjnych, dyskusji na temat urządzania przestrzeni oraz warsztatów. Ponadto na odwiedzających czekają konkursy z nagrodami!

Targi łączą świat producentów, architektów i projektantów sztuki użytkowej z osobami aktualnie urządzającymi swoje domy i mieszkania. Przykładem tego jest m.in. tegoroczna akcja Nie bój się Architekta!, która ma na celu promocję współpracy architekt ? inwestor.

Po raz kolejny motywem przewodnim FESTIWALU WNĘTRZ będzie kolor roku Instytutu Pantone. Tym razem tytuł ten przyznano soczystej zieleni – Greenery. Innym  elementem, który na stałe wpisał się w program FESTIWALU, jest strefa polski dizajn – przestrzeń, w której zostaną zaprezentowane unikatowe realizacje polskich projektantów.

Patronem medialnym FESTIWALU WNĘTRZ jest serwis kuchnieportal.pl. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz formularze zgłoszeniowe dla wystawców, można znaleźć na stronie organizatora: www.festiwalwnetrz.pl.  
Organizator: Virtus Studio
www.virtus.com.pl

10.05.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95