kuchnieportal

Ekspresy do kawy – dlaczego warto postawić na produkty sprawdzonych marek?

Ekspresy do kawy – dlaczego warto postawić na produkty sprawdzonych marek?

W każdym domu znajduje się miejsce na różnego rodzaju sprzęt gospodarstwa domowego. Coraz chętniej wybieramy ekspresy do kawy, by móc pozwolić sobie na zasmakowanie w znanych, ale i tych bardziej oryginalnych wydaniach kawy. To w końcu filiżanka aromatycznego napoju tak bardzo pobudza, dodaje energii. Wypita przed treningiem wspomaga walkę o szczupłą sylwetkę, a połączona z mlekiem, uzupełnia wypłukany z organizmu magnez. Jak jednak wybierać ekspresy do kawy, aby przygotowany w nich napar, nie tylko pobudzał, smakował, ale i obsługa urządzenia była komfortowa?

Ekspresy do kawy – postaw na sprawdzoną markę

Wybierając produkty sprawdzonych marek można liczyć na wysoką jakość, której oczekuje każdy użytkownik. Nowoczesne ekspresy do kawy oferują funkcjonalności, dzięki którym przyrządzanie porannej, popołudniowej, a nawet wieczornej małej czarnej, staje się czystą przyjemnością. Można ponadto liczyć na niezwykły design urządzeń do parzenia kawy. Eleganckie ekspresy ciśnieniowe z łatwością wpisują się w najbardziej wyszukane aranżacje, ale i klasyczne wystroje kuchennych wnętrz.

Więcej informacji na temat marek w ramach grupy BSH znajduje się na stronie https://www.bsh-group.com/pl/

Co ma do zaoferowania marka Siemens? Przede wszystkim bezproblemową obsługę, ponieważ do przygotowania filiżanki lub szklanki ulubionej kawy, wystarczy jeden przycisk. Można liczyć na aromatyczny napar, który smakuje niczym podany w najlepszej kawiarni. Co więcej, czyszczenie po użyciu urządzenia, jest równie proste, bo za codzienną pielęgnację odpowiada przecież automatyczny ekspres do kawy.

Siemens – niemiecka myśl inżynierska, która w przypadku urządzeń, jakimi są ekspresy do kawy, może pochwalić się ekskluzywnym wyglądem, to coś dla poszukujących nieszablonowych rozwiązań technologicznych. Automatyczny ekspres do kawy marki Siemens wnosi luksus do wnętrz. Aranżacje czyni wyrafinowanymi, choć nie można mu w żadnym wypadku odebrać funkcjonalności i prostoty użytkowania. Nie sposób uwierzyć na słowo? Wystarczy spojrzeć na te propozycje https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/urzadzenia/ekspresy-do-kawy/.

Ekskluzywne ekspresy do kawy marki Siemens

Domowy bar kawowy – trzy słowa, które idealnie oddają charakter urządzeń, jakimi są ekspresy do kawy marki Siemens. Podobnie, jak poprzednie propozycje, można tu liczyć na szereg przydatnych funkcji, banalną obsługę i luksusowy, stylowy design, który zadowala najbardziej wymagających użytkowników. Atrakcyjna stylizacja i materiały wysokiej jakości, to dopiero początek długiej listy zalet, którą mogą się pochwalić ekspresy ciśnieniowe.

Ekspresy do kawy serii iQ700 oferują kilka bardzo przydatnych funkcji. Młynek ceramiczny ceramDrive, nie dość, że praktycznie nie podlega zużyciu, to dodatkowo precyzyjnie mieli ziarna kawy i wydobywa z nich wyjątkowy aromat. W swojej klasie, młynek ten jest bezkonkurencyjny. Automatyczny ekspres do kawy przygotowuje jej ulubiony rodzaj, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – funkcja oneTouch to po prostu jeden przycisk, i żadnych więcej czynności.

Kawa może za każdym razem smakować inaczej, bo znaczenie mają różnorodne odmiany ziaren. W przypadku urządzeń marki Siemens zastosowano inteligentny młynek z coffeeSensor System, który czas mielenia dostosowuje automatycznie do wybranej odmiany ziaren. aromaDoubleShot jest odpowiedzią na zapotrzebowanie tych wszystkich, którzy potrzebują ekstra mocy. Tu nie było miejsca na kompromisy, za to znalazło się miejsce na funkcję jednoczesnego mielenia i parzenia. Dzięki temu rozwiązaniu, poczujemy niezwykle głęboki aromat kawy, a proces parzenia napoju w mniejszej ilości wody sprawi, że kawa będzie pozbawiona charakterystycznej goryczy.

Miłośnicy kaw mlecznych lub innego rodzaju, mogą się pokusić o przygotowanie dwóch filiżanek napojów jednocześnie. Jeśli ekskluzywna kuchnia singla nie stroni od ugaszczania bliskich osób czy znajomych, ta funkcja będzie doskonała. Co z higieną, gdy do kawy trafia spienione mleko? O ten aspekt dba sam ekspres, ponieważ posiada funkcję samoczyszczenia – autoMilkClean.

Poznaj możliwości w pełni automatycznego ekspresu do kawy Siemens EQ.9 plus: https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/inspiracje/innowacja/glowne-wlasciwosci/eq9-plus

Wyjątkowy system Home Connect

Skoro Internet towarzyszy nam w życiu codziennym, dlaczego nie wykorzystać go… w przypadku parzenia kawy? Dokładnie tak! Uzyskanie aromatycznego naparu może być jeszcze prostsze, bo odbywać się będzie z dowolnego miejsca, nie tylko w domu. Automatyczny ekspres do kawy i aplikacja Home Connect – nierozłączony duet, który sprawia, że sprzęt gospodarstwa domowego oferuje jeszcze większe możliwości, a użytkownicy robią kolejny krok w przyszłość.

Nie ma potrzeby kupowania żadnego dodatkowego urządzenia. Wystarczy ekspres ciśnieniowy z młynkiem posiadający funkcję Home Connect lub innego rodzaju sprzęt gospodarstwa domowego, który może być w nią zaopatrzony,dostęp do WiFi, urządzenie mobilne i bezpłatna aplikacja. Kolejne kroki wiodą przez konfigurację konta użytkownika. Bez większego wysiłku można zarządzać wszystkimi urządzeniami domowymi, które połączone są z siecią w ten sposób. Wygodniej, ciekawiej i dla każdego.

O czym pamiętać wybierając ekspresy do kawy? O własnych potrzebach, częstotliwości i rodzaju przyrządzanych kaw, a także funkcjonalnościach, które będą we własnym odczuciu niezbędne w codziennym życiu. Do tego design, by automatyczny ekspres do kawy nie tylko pasował do aranżacji kuchennej, ale i komponował się z pozostałymi sprzętami gospodarstwa domowego. Nie ma nic smaczniejszego niż filiżanka lub szklanka kofeinowego naparu, który zgodnie z preferencjami, przygotuje wybrany ekspres do kawy.

 

Zobacz też gotowe projekty domów w technologii nowoczesnej lub tradycyjnej. 

Gotowe projekty domów 

Projekty altan ogrodowych

Projekty domów szkieletowych


Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Pawell
4 grudnia 2019, 10:02
2/1

Jako miłośnik kawy potwierdzam, że dobry ekspres to ważna rzecz!

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95