kuchnieportal

Czarno-biała kuchnia firmy Margo realizacją miesiąca!

Meble kuchenne utrzymane w stylistyce black&white cieszą się od klku sezonów niesłabnącą popularnością. Takie połączenie barw pozwala bowiem stworzyć dynamiczną i elegancką aranżację kuchenną, która doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Przykładem tego jest kuchnia wykonana przez firmę Margo z Kraczkowej z woj. podkarpackiego, która została doceniona przez naszych Czytelników i wybrana w grudniu „Realizacją miesiąca”.

Kuchnia firmy Margo została zaprojektowana dla niewielkiego pomieszczenia. Perfekcyjnie zaplanowana zabudowa idealnie odpowiada potrzebom małej kuchni, zarówno pod względem stylistycznym, jak i praktycznym. W zwycięskim projekcie klasyczne zestawienie black & white ma swój nowy, ciekawszy wymiar. Przemyślana gra bielą i czernią  sprawia, że pomieszczenie jest bardziej przestronne, harmonijne i uporządkowane.

Kuchnia firmy Margo realizacją miesiąca

Ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni

Aranżacja zaprojektowana i wykonana przez firmę Margo to przykład kuchni otwartej na salon. Elementem rozdzielającym dwie strefy (kuchenną i salonową) jest półwysep, który w zależności od potrzeb może służyć jako dodatkowy blat roboczy lub jako miejsce do spożywania szybkich posiłków. Dzięki takiemu rozplanowaniu powierzchni, pomieszczenie jest optymalnie zagospodarowane i mimo swoich wymiarów, bardzo funkcjonalne.

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Innym, ciekawym rozwiązaniem dostosowanym do niewielkiego metrażu kuchni, jest ukryta spiżarnia. Przejście do niej zostało osłonięte przez front mebli. Dzięki takiemu rozwiązaniu udało się zachować spójność zabudowy kuchennej i jej jednolity, nowoczesny wygląd.

Kuchnia firmy Margo realizacją miesiąca

Komfort użytkowania małej kuchni gwarantują również liczne szafki i schowki ukryte w wysokiej po sam sufit zabudowie. Aranżację uzupełnia dopasowany stylistycznie nowoczesny sprzęt AGD do zabudowy. Atutem aranżacji wykonanej przez studio Margo jest umieszczenie na wysokości mikrofalówki oraz piekarnika. Dobrze zaplanowane rozmieszczenie sprzętu AGD umożliwia właścicielom kuchni bezpiecznie wyjmowanie gorących produktów z mikrofalówki i piekarnika w wygodnej, wyprostowanej pozycji.?

Dopracowana stylizacja kuchni Margo

W projekcie kuchni firmy Margo położono nacisk na wizualne dopasowanie wszystkich jej elementów. Zarówno okap, płyta gazowa, zlewozmywak i bateria, który często trudno jest dobrze skomponować z resztą aranżacji, tutaj doskonale się w nią łączy.  Ich ciemny  kolor świetnie wpisuje się w stylistykę black & white.

Kuchnia firmy Margo realizacją miesiąca

Innym elementem wystroju, który pełni zarazem rolę praktyczną jak i dekoracyjną są białe, falowane płytki, którymi wykończono ścianę między dolną a górną częścią zabudowy kuchennej. Ich ozdobna faktura dodaje wnętrzu atrakcyjności, a zachowanie białego koloru nie narusza spójności wizualnej projektu. To wysmakowany detal, który subtelnie ozdabia kuchnię.

Kuchnia firmy Margo realizacją miesiąca

Firma Margo wykorzystała w swoim projekcie akcesoria firmy GTV i BLUM.  W górnych szafkach zabudowy wykorzystano mechanizm otwierania BLUM AVENTOS HK-S, który pozwalana na rezygnacje z wystających uchwytów. Dodatkowo wszystkie meble wyposażone są w system amortyzacji BLUMOTION od firmy BLUM. Dzięki niemu meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od siły ruchu użytkownika. Zapewnia to wygodę użytkowania oraz chroni meble przed zniszczeniem. Natomiast w dolnych szufladach projektanci zdecydowali się na zastosowanie poręcznych uchwytów firmy GTV z serii Prestige.

Projekt firmy Margo jest doskonałą propozycją dla osób, które poszukują kuchni, w której nowoczesny design łączy się z funkcjonalnością i doskonałym dopasowaniem do wnętrza.

4 komentarze

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Yol
18 stycznia 2019, 13:17
0/1

Fushia a co ty myślałaś że takie mebelki super kupisz za 2000 zł nie wypowiadaj się na każdego Temat że ciebie nie stać nie moja wina paa

fushia
27 listopada 2017, 15:46
2/0

Taaa, wszystko, ładnie, pięknie….niech wspomina o cenie, meble kuchenne do małej kuchni, ale nie dla mieszkańca blokowisk.
Za kilka szafek na wymiar do kuchni w bloku trzeba zapłacić od 7, 10 tys zł. do….bez komentarza.

Jola
27 kwietnia 2016, 22:36
17/1

Również jestem ciekawa jakie plytki zostały tu wykorzystane. Planuje podobna kuchnie i idealnie pasowalyby te plytki. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Maciek
23 maja 2015, 10:19
22/1

Ciekawy projekt. Glazura z jakiej kolekcji?

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95