kuchnieportal

Centrum nowoczesnych technologii dla przemysłu drzewnego i meblarskiego

Firma TEKNIKA, specjalizująca się w projektowaniu, dostarczaniu i serwisowaniu maszyn dla polskiego przemysłu meblarskiego, otworzyła w Warszawie swoje nowe centrum. Składa się na nie m.in. salon wystawowy nowoczesnych maszyn oraz autoryzowany serwis. Ważnym elementem centrum jest również TEKNIKA LAB – miejsce, w którym przygotowywane są zaawansowane rozwiązania techniczne oraz  programistyczne dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. 

Centrum_nowoczesnych_technologii_dla_przemysłu_drzewnego_i_meblarskiego.jpg

Salon pokazowy

Nowy salon firmy TEKNIKA znajduje się na ul. Ruczej 98 w Warszawie. Nowoczesny, dwukondygnacyjny budynek pozwala na kompleksową obsługę klientów, w tym konsultowanie najlepszych rozwiązań  z technikami, serwisantami, doradcami finansowymi. Na parterze budynku znajduje się salon pokazowy, w którym klienci mogą przetestować nowe maszyny. Testy odbywają się w towarzystwie doradcy technicznego, który prezentuje działanie poszczególnych urządzeń. Ponadto na życzenie klienta doradca przeprowadza test obróbki danego wyrobu, np. z drewna lub płyty. W centrum pokazowym znajdują się m.in. optymalizerka Salvador, wieloosiowe centra obróbcze, wiertaki, okleiniarki Biesse, maszyny lakiernicze Cefla oraz roboty COMAU, które cieszą się dużym zainteresowaniem w branży tapicerskiej czy produkcji palet.

Centrum_nowoczesnych_technologii_dla_przemysłu_drzewnego_i_meblarskiego_2.jpg

TEKNIKA LAB

W nowym centrum na ul. Ruczej znajduje się również TEKNIKA LAB – miejsce, w którym będą opracowywane i przygotowywane rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji w przemyśle drzewnym i meblarskim. Będą one odpowiadały na ściśle sprecyzowane zapotrzebowania klientów. Chcemy tworzyć dedykowane rozwiązania nie tylko konkretnym branżom, ale rodzajom produkcji a nawet programować roboty pod specyficzne gniazda produkcyjne w zakładach – mówi Claudio Tornati, przedstawiciel firmy TEKNIKA

Serwis

Jednym z elementów nowego centrum TEKNIKA jest dział serwisu wyposażony w nowoczesne stanowiska operacyjne. Jego uzupełnieniem jest dział części zamiennych, który zapewnia szybką dostawę zamówionych podzespołów oraz wykonuje konserwacje i regeneracje narzędzi oraz podzespołów. Ponadto zaplecze techniczne pozwala testować różnorodne rozwiązania i konfiguracje maszyn optymalne dla klientów.

Firma TEKNIKA oferuje również możliwość zdalnego monitorowania dostarczonych przez nią maszyn. Usługa ta jest dostępna dla urządzeń posiadających podłączenie do sieci internetowej.

Centrum_nowoczesnych_technologii_dla_przemysłu_drzewnego_i_meblarskiego_3.jpg

Nowe centrum pokazowe będzie dostępne dla odwiedzających od maja. Osoby, które chciałby umówić się na pokaz maszyn, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 22 858 34 21 lub 22 742 20 75.
 
źródło: materiały prasowe
opr. AO
27.04.2016

Polecamy:

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95