kuchnieportal

Carisma Lack – oryginalne fronty ramowe do nowoczesnej i klasycznej kuchni

Carisma Lack – oryginalne fronty ramowe do nowoczesnej i klasycznej kuchni

Fronty ramowe to jeden z charakterystycznych elementów klasycznych kuchni. Są bardzo dekoracyjne, a tym samym podkreślają elegancję tradycyjnych aranżacji. Jednak tego rodzaju fronty z powodzeniem możemy wprowadzić również do nowoczesnych wnętrz! Jak? Zobaczmy na przykładzie kuchni firmy Nolte Küchen z linii Carisma Lack. 

Subtelna ramka, czyli siła detali

Carisma_Lack_oryginalne_fronty_ramowe.jpgFunkcjonalność, trwałość, estetyka i oryginalność – zazwyczaj tych cech poszukujemy podczas wyboru mebli i wyposażenia do kuchni. Fronty z linii Carisma Lack od Nolte Küchen dodatkowo są uniwersalne. Uniwersalność i oryginalność w jednym produkcie? Jak pokazuje kolekcja Carisma Lack, to możliwe! Fronty wyróżniają się cienką ramką, dzięki której pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych kuchni. To świetne rozwiązanie, jeżeli lubimy eleganckie aranżacje, a jednocześnie chcemy, aby nasza kuchnia była zgodna z trendami. Ponadto ramka, chociaż subtelna i dyskretna, nadaje frontom niezwykły efekt trójwymiaru.
 

Fronty w 18-stu starannie skomponowanych odcieniach

Fronty Carisma Lack są wykończone wysokiej jakości lakierem, który bardzo dobrze radzi sobie w kuchennych warunkach. Para wodna czy zmienne temperatury nie pozostawią na nich śladu przez długi czas. Ponadto mają wyczuwalną w dotyku fakturę, która dodatkowo je wyróżnia.
 

Fronty Carisma Lack są dostępne w dwóch, staranie skomponowanych paletach kolorystycznych: Home i Castle. To zestawy 18 barw – ciepłych i zimnych – które idealnie do siebie pasują i tworzą harmonijne zestawy. Do wyboru mamy różne odcienie bieli, szarości, zieleni, błękitów, czerwieni, a także kolor żółty (Curry), pomarańczowy (Safran) i czarny. Tak szeroka paleta podkreśla uniwersalność i oryginalność linii Carisma Lack. Znajdują się w niej odcienie, które pasują do każdego wnętrza a zarazem pozwalają zaakcentować indywidualny charakter kuchni.

Carisma_Lack_oryginalne_fronty_ramowe.jpg
 

Projekty kuchni z linii Carisma Lack. Kamienice, lofty i… luksus

Projektanci Nolte przygotowali dla nas kilka projektów kuchni na bazie frontów Carisma Lack. Wśród nich znalazły się m.in. meble dedykowane tak charakterystycznym wnętrzom jak kamienice czy lofty. Oryginalna a zarazem subtelna forma frontów podkreśla nietuzinkowy klimat takich przestrzeni.

Carisma_Lack_oryginalne_fronty_ramowe.jpg

Uwagę przykuwa również luksusowa aranżacja kuchni neo Nolte, w której obok frontów z linii Carisma Lack pojawiają się lustrzane powierzchnie oraz szklane witryny. Dzięki temu wyeksponowano jej reprezentacyjną funkcję. W koncepcji neo Nolte kuchnia jest zintegrowana z jadalnią, często również z salonem, w jeden przenikający się projekt. Wybór frontów Carisma Lack do tej realizacji udowadnia, że pasują one także do bardzo eleganckich wnętrz.  

Carisma_Lack_oryginalne_fronty_ramowe.jpg

Nolte człowiekiem Niemieckiej Rady Designu

Fronty Carisma Lack to przykład oryginalności oferty Nolte Küchen i kreatywności projektantów firmy. O atrakcyjności oraz innowacyjności kolekcji niemieckiego producenta świadczy również nadanie mu członkostwa w Niemieckiej Radzie Designu (Rat für Formgebung/German Design Council). Rada jest jednym z wiodących na świecie centrów kompetencyjnych w zakresie projektowania. To kolejne tegoroczne wyróżnienie dla Nolte: w marcu została ona bowiem wybrana najpopularniejszą marką mebli kuchennych w Niemczech.

Polecamy:
?

21.06.2017
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95