kuchnieportal

43. edycja Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie

W dniach 6-9 września odbędzie się 43. edycja Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie.  To cenione w Europie i w Polsce wydarzenie branżowe, które umożliwia nawiązywanie kontaktów biznesowych oraz zawierania umów handlowych.

43_edycja_Międzynarodowych_Targów_Meblowych_w_Ostródzie.jpg

MTM Ostróda to jedno z największych w kraju wydarzeń przemysłu meblarskiego, na którym obok gotowych mebli można zobaczyć również tkaniny, płyty i inne komponenty dla meblarstwa. Swoją ofertę na targach zaprezentują m.in. FORTE, Deante, Meble Wójcik, FM Bravo. Zakres tematyczny Międzynarodowych Targów Meblowych obejmuje: meble skrzyniowe, meble tapicerowane, meble kuchenne, meble łazienkowe, meble dziecięce, meble biurowe, materace, stoły i krzesła, tkaniny, media branżowe.

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie odbywają się w formule „business to business”, dzięki czemu stanowią miejsce spotkań przedstawicieli branży meblarskiej z kraju i z zagranicy i umożliwiają rozwój kontaktów handlowych. Dla wystawców targi są okazją zaprezentowania swojej oferty, a dla  zwiedzających okazją do poznania najnowszych trendów w branży oraz nawiązania kontaktów biznesowych.

Targom towarzyszyć  będą dodatkowe wydarzenia, takie jak szkolenia, prelekcje eksperckie, panele dyskusyjne, pokazy oraz Strefa Polskiego Wzornictwa. 6 i 7 września odbędą się prelekcje poświęcone wzorom przemysłowym w meblarstwie, społecznej odpowiedzialności oraz innowacyjnych drewnopochodnych materiałów kompozytowych stosowanych w meblarstwie.

Więcej informacji na temat MTM Ostróda znajduje się na stronie: www.mtmostroda.pl
 
AO
16.08.2016

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95