kuchnieportal

Zakup sprzętu AGD – korzystna promocja w Studiach Mebli Kuchennych

Zakup sprzętu AGD – korzystna promocja w Studiach Mebli Kuchennych

Producenci sprzętu AGD, oferują dłuższą gwarancję na sprzęt zakupiony w Studiach Mebli Kuchennych. W okresie objętym promocją, każdy klient, który przy okazji zamawiania mebli kuchennych, zdecyduje się na zakup wybranych modeli sprzętu AGD, może liczyć na przedłużoną o 2 lub 3 lata gwarancję. 

Promocja dotyczy min. produktów firm:

 

Siemens & Bosch – Akcją objęte są urządzenia do zabudowy Siemens & Bosch (z wyjątkiem zmywarek) dostępne w Studiach Mebli Kuchennych. Aby uzyskać dodatkową, 2 – letnią gwarancję, należy zakupić jedno z urządzeń do zabudowy marki Siemens i w ciągu miesiąca od daty zakupu sprzętu zgłosić swój udział w promocji. Można to zrobić min. rejestrując się na stronie internetowej producenta sprzętu www.gwarancje-siemens.pl. Promocja trwa do 31.12.2013. 

                                   

AEG & Electrolux  – Do dodatkowej 2 – letniej gwarancji (łącznie 4 lata) upoważnione są osoby, które w Studiu Mebli Kuchennych zakupiły dwa urządzenia wybranej marki AEG lub Electrolux z listy produktów do zabudowy.  Przedłużenie gwarancji o kolejne 3 lata (łącznie 5 lat) jest możliwe w przypadku nabycia trzech lub więcej wskazanych przez producenta urządzeń AGD.  Wyjątkiem jest sieć marketów budowlanych Leroy Merlin – zakup już dwóch produktów AGD w tym miejscu, będzie owocował dodatkowym, 3-letnim okresem bezpłatnego serwisowania sprzętu.  Promocją objęte są liczne modele min. piekarników do zabudowy, płyt indukcyjnych i gazowych, okapów, chłodziarek, zmywarek, pralek i innego sprzętu AGD marki AEG & Electrolux. O szczegółach akcji należy pytać w wybranych Studiach Mebli Kuchennych. Promocja trwa od 1 lipca 2013 r. do 31 grudnia 2013 r.

                                       

 

Mastercook – zwykłą, dwuletnią gwarancję na produkty marki Mastercook, można przedłużyć o kolejne dwa lata, jeśli sprzęt tej marki zakupimy w Studiu Mebli Kuchennych. Promocja trwa od 1 lipca 2013 roku do 31 grudnia 2013 roku.  Objęte są nią wskazane przez producenta modele piekarników, płyt gazowych i indukcyjnych, okapów, zmywarek i lodówek.  Przy zakupie min. dwóch produktów marki Mastercook, dodatkową nagrodą jest zaproszenie na warsztaty kulinarne, prowadzone przez Piotra Kucharskiego w Showroomie producenta, we Wrocławiu. Szczegóły promocji można przeczytać na stronie www.mastercook.pl       

                                                                                                                                                                                            
 
Samsung – promocja w postaci wydłużonej o dwa lata gwarancji na sprzęt AGD marki Samsung trwa od 22 lipca do 31 stycznia 2014 Akcją promocyjną  objęte są min. piekarniki, kuchenki mikrofalowe, lodówki, okapy, płyty gazowe, płyty indukcyjne i inne artykuły gospodarstwa domowego zakupione w Studiach Mebli Kuchennych. Aby móc korzystać przez dodatkowe, dwa lata z darmowego serwisu gwarancyjnego na zakupiony sprzęt, należy w ciągu 30 dni od daty dokonania zakupu zarejestrować produkt na stronie producenta. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie:   www.prezenty.samsung.pl

             
                                                                

Dołącz do dyskusji