kuchnieportal

Targi ?Dom i otoczenie? w Nowym Sączu – zapowiedź

22 i 23 kwietnia w Nowym Sączu odbędzie się kolejna edycja targów „Dom i otoczenie” organizowanych przez firmę PROMOCJA-TARGI. Hasłem przewodnim wydarzenia będzie „Czyste powietrze dla Nowego Sącza”. 

Targi_Dom_i_otoczenie_zapowiedz_4.jpg

21. edycja targów „Dom i otoczenie” to okazja do zapoznania się z nowościami z branży instalacji oraz wnętrzarskiej. Wystawcy zaprezentują m.in. systemy izolacji, materiały budowlane, a także meble i elementy do wyposażenia wnętrz. Ważnym punkt ekspozycji będą piece grzewcze przyjazne dla środowiska (Miasto Nowy Sącz przygotowało projekt dofinansowujący wymianę pieców). Organizatorzy przygotowali również konkursy dla wystawców podzielone na dwie kategorie: Najlepszy produkt prezentowany na Targach i Kreatywna prezentacja wyrobów na stoisku.

Targi_Dom_i_otoczenie_zapowiedz_3.jpg

Targi odbędą się na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej  (ul. Nadbrzeżna 34). Zwiedzający mogą odwiedzać je w sobotę i w niedzielę od 10:00 do 17:00. Wstęp kosztuje 3 zł (bezpłatny bilet wstępu oraz dodatkowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie organizatora. 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95