kuchnieportal

Samsung Bespoke – kolorowe lodówki Samsung do każdej kuchni

Samsung Bespoke – kolorowe lodówki Samsung do każdej kuchni

Niezależnie od tego, jak bardzo będziemy dbać o nasze pomieszczenia, czasem będziemy po prostu musieli zrobić remont. Dotyczy to zwłaszcza takich pomieszczeń jak kuchnia, która siłą rzeczy jest narażona na zabrudzenia i uszkodzenia. Co w takiej sytuacji zrobić z naszymi sprzętami AGD, które może i cały czas są sprawne, jednak nie pasują do wystroju? W większości wypadków będzie je trzeba niestety wymienić. Rozwiązaniem tego problemu mogą być urządzenia modułowe, takie jak Samsung Bespoke. Co wyróżnia te kolorowe lodówki Samsung na tle innych?

Samsung Bespoke ? kolory w każdej kuchni

 

Samsung Bespoke to urządzenia modułowe. Oznacza to, że każda z nich składa się z modułów, które możemy ze sobą zestawiać w zależności od naszych potrzeb. Przykładowo, jeśli ktoś potrzebuje ogromnej zamrażarki, gdyż nie lubi zbyt częstych wizyt w sklepie, może wybrać większy moduł zamrażarki niż lodówki i zestawić je ze sobą, tworząc rozwiązanie idealne dla jego potrzeb.

Innym przykładem może być sytuacja, kiedy ktoś w ogóle nie potrzebuje zamrażarki i z racji na to, że mieszka samotnie i stołuje się głównie poza domem, nie potrzebuje też ogromnej lodówki. W takiej sytuacji będzie mógł wybrać węższy moduł Samsung Bespoke, który bez problemu zmieści się nawet w najmniejszej kuchni.

Jest jeszcze jedna rzecz, która wyróżnia lodówkę Samsung Bespoke ? kolory! Każda z lodówek Bespoke ma moduł dedykowany do zabudowy drzwi, jednak nie jest on do niej przymocowany na stałe i także może być bez problemu wymieniony na inny. Jeśli więc podczas kolejnego remontu stwierdzimy, że chcielibyśmy całkowicie zmienić kolorystykę w naszej kuchni, nie będziemy skazani na wymianę całej lodówki ? wystarczająca będzie wymiana modułu drzwi na zabudowę w innym kolorze.

 

Bespoke to nie tylko kolorowe lodówki Samsung!

 

Samsung Bespoke ? kolory, moduły i możliwość personalizacji to świetne rozwiązania, jednak nie zapominajmy o tym, że lodówka nie służy jedynie wystrojowi wnętrza. Jak Samsung Bespoke radzi sobie z przechowywaniem żywności?

Kolorowe lodówki Samsung to nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne sprzęty. Jednym z elementów, które wpływają na taki stan rzeczy, może być chociażby technologia Space Max, która pozwala na większą pojemność lodówki przy zachowaniu jej klasycznych wymiarów. Jest to możliwe dzięki znacznemu odchudzeniu ścianek, które zabierają mniej przestrzeni niż ma to miejsce w innych lodówkach.

Skoro jesteśmy już przy ściankach, warto wspomnieć o technologii Metal Cooling, czyli o tylnej ściance naszej lodówki. Jest ona wykonana ze specjalnego metalu, który pomaga w odpowiednim zaizolowaniu lodówki Samsung Bespoke, co z kolei przekłada się na mniejsze spadki ciepła. Dzięki temu może stać się bardzo praktycznym wyjściem, gdyż lepsza izolacja pozwala tym lodówkom na znacznie mniejsze zużycie prądu, za co powinien podziękować również nasz portfel.

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95