kuchnieportal

Relacja z Targów Budowlanych Dom i otoczenie

Dobiegła końca III edycja Targów Budowlanych „Dom i otoczenie”. Na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach swoją ofertę zaprezentowało ponad 100 wystawców z branży budownictwa i wyposażenia wnętrz. Organizatorem wydarzenia była firma PROMOCJA-TARGI. 

Relacja_z_targów_Dom_i_otoczenie.jpg

Targi „Dom i otoczenie” są skierowane do osób, które poszukują rozwiązań dla swoich domów oraz ogrodów. W czasie ostatniej edycji mogli oni porównać oferty i ceny oraz uzyskać wyczerpujące informację na temat prezentowanych produktów. Ponadto w czasie prelekcji prowadzonych przez firmy zwiedzający mogli dowiedzieć się wielu przydatnych informacji na temat materiałów budowlanych i instalacyjnych. Prelekcję prowadził m.in. Dominik Strzelec znany z programu Usterka, który był Gościem specjalnym wydarzenia. Na najmłodszych czekał natomiast Klub Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO.

Relacja_z_targów_Dom_i_otoczenie_3.jpg

Stałym punktem targów organizowanych przez PRMOCJĘ-TARGI są konkursy dla wystawców. Nie inaczej było i tym razem. W kategorii KREATYWNA PREZENTACJA PRODUKTÓW NA STOISKU zwyciężyły firmy:
?

  • ŚLĄSKIE KRUSZYWA NATURALNE (KRAPKOWICE),
  • GATTO GRASSO (KLECZA DOLNA),
  • KALAMALA  (SADÓW).

W kategorii PRODUKT nagrody przyznano firmom:
?

  • BAWER-GAZ POD SZKŁEM (Pszczyna) za prezentację płyty gazowej Solgaz GPC 4+1,
  • JUSWER Adrian Werner (Dąbrowa Górnicza),  przedstawiciel ,,RHEINZINK,” za prezentację pokrycia dachowego z blachy tytanowo-cynkowej RHEINZINK,
  • FRAPOL (Kraków) za prezentację REKUPERATORA ONYX PREMIUM 500.

NAGRODA ORGANIZATORA trafiła natomiast do firmy S-KUCHNIE z Gliwic za prezentację mebli kuchennych SACHSEN KUCHEN.

18.04.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95