kuchnieportal

Nowość w aranżacjach wnętrz – panele Moduloform

Nowość w aranżacjach wnętrz – panele Moduloform

Panele Moduloform to innowacyjny design, który zyskuje coraz większą popularność i jest chętnie wykorzystywany jest przez architektów i projektantów w aranżacjach nowoczesnych wnętrz mieszkalnych – w tym  również bardzo chętnie w kuchni. Jakie typy paneli Moduloform mają zastosowanie w wykończeniach kuchni? Na czym polega innowacyjność tego materiału ?   

Panele Moduloform firmy Proform to nowość na polskim rynku, która zyskuje popularność dzięki oryginalnemu wzornictwu, bogactwie deseni oraz różnorodności dostępnych wykończeń.
Panele można w swobodny sposób wkomponować w przestrzeń, samodzielnie poddawać obróbce oraz  łączyć z innymi materiałami tworząc tym  samym unikalne aranżacje.
 
Baza paneli Proform obejmuje 150 elementów do wyboru klienta, a wśród nich 90 wariantów kolorystycznych. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi możliwych rozwiązań, każdy może urządzić kuchnię w całkowitej zgodzie ze swoim gustem i preferencjami.
 
Panele Moduloform w kuchni
 
Oferta dekoracyjnych paneli obejmuje min.:   
 
  • panele PD (wykorzystywane min. w wykończeniach frontów mebli)
  • panele ażurowe (dekoracyjne 3D, MDF i inne wykorzystywane w aranżacjach przestrzeni)
  • produkty gotowe (min. maskownice na grzejniki)
 
 
Panele PD
 
Panele PD można w swobodny sposób połączyć z tradycyjnymi materiałami np. drewnem lub  płytą stolarską. Fronty mebli kuchennych,  ścianka nad blatem w kuchni czy drzwi przesuwane wykonane z paneli Moduloform PD stanowią ciekawą alternatywę dla powszechnie stosowanych rozwiązań. Warto również wspomnieć, że Moduloform można zamówić w wersji wilgocioodpornej lub ognioodpornej dzięki czemu materiał ten sprawdzi się również w bardziej wymagających warunkach.
 
Panele Moduloform w kuchni

Panele ażurowe
 
Warte podkreślenia są na pewno specyficzne, wyrafinowane, gustowne – delikatne ażurowe panele Moduloform. Będą one doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących piękno ponad wszystko, dla prawdziwych estetów. Ażurowe panele 3D sprawdzą się przy tym nie tylko w kuchni, ale i na przykład w łazience lub pokoju dziennym. Ten typ paneli tworzy na naszych oczach ciekawe efekty wizualne, czyniąc tym sposobem z pragmatycznej kuchni przestrzeń użytkową o świeżych, nowoczesnych walorach estetycznych.

Panele Moduloform w kuchni
 
Produkty gotowe – maskownice na grzejniki

Grzejnik w kuchni nie musi już szpecić. Dzięki ozdobnej osłonce wykonanej z panela Moduloform ten często ukrywany element wyposażenia pomieszczeń może stanowić ciekawą dekorację. Różnorodność wzorów oraz szeroki wachlarz kolorystyczny pozwala na swobodne łączenie z innymi materiałami. Można również zastosować taki sam wzorzec paneli, jaki wykorzystano we frontach mebli kuchennych tworząc jedną, spójną aranżację.
 
Panele Moduloform w kuchni

Dostępne wykończenia paneli Moduloform to:
 

  • drewnopodobne w fornirach czy foliach matowych i normalnych
  • fantazyjne lub jednobarwne w foliach matowych, normalnych i wysoki połysk (kolekcja licząca ponad 100 folii)
  • lakierowane w pełnej gamie kolorystycznej RAL czy NCS
  • surowe do dalszej obróbki i samodzielnego wykończenia.
 
Panele Moduloform przyczyniają się do wykończenia wszelakich typów pomieszczeń – od wnętrz komercyjnych czy użyteczności publicznej, po prywatne, Moduloform stwarzają poprzez swoją formę duże możliwości adaptacyjne, gdyż mimo charakterystycznej budowy, wyglądu, są także „elastyczne”, pozwalające umieścić się w różnorakich strukturach wnętrz. Motyw 3D dodatkowo stanowi tu świetny akcent znaczeniowy, bo wpisuje się jakoby w nurt tych, naszych czasów, gdzie formy przestrzenne stają się coraz częściej spotykane i mile widziane w różnych dziedzinach sztuki. W tym przypadku 3D sprawnie zostało wprowadzone do przestrzeni mieszkalnych, zagościło w domach, stało się jakością i znakiem współczesności obecnym w życiu codziennym, nie tylko w sztuce.

Zdjęcia: Proform
 

2 komentarze

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Bronek
4 czerwca 2014, 00:50
1/0

Fajne, ciekawe jak się sprawdza w praktyce?

Josa
30 kwietnia 2014, 10:58
2/0

Ja kupiłam takie szklane, naprawdę piękne panele do kuchni w Dekei. Bardzo tanio mieli a w dodatku gotowy produkt przysłano mi kurierem w bardzo krótkim czasie. Generalnie to jestem ogromnie zadowolona z tych paneli.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95