kuchnieportal

Nowe profile aluminiowe do taśm LED od GTV

Nowe profile aluminiowe do taśm LED od GTV

Oświetlenie LED ma wszechstronne zastosowanie w aranżacjach mieszkań, biur czy przestrzeni komercyjnych. Jest ono energooszczędne, łatwe w montażu a przy tym niezwykle efektowne. Firma GTV, międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych oraz oświetlenia, wprowadziła do swoje oferty nowe profile aluminiowe, które dają jeszcze większą swobodę kreowania przestrzeni, operowanie kątem padania światła, a także ułatwiają instalację oświetlenia.  

Profil wpuszczany kątowy
 
Profil LED montowany równolegle do powierzchni mebli koncentruje światło na płaszczyźnie znajdującej się bezpośrednio pod nim. W konsekwencji nie zawsze dana przestrzeń jest optymalnie oświetlona. Odpowiednie ukierunkowanie wiązki światła umożliwia natomiast wygodniejsze korzystanie z mebli, stref roboczych w mieszkaniu czy biurze oraz wielu innych miejscach, w których diody LED mają swoje zastosowanie. 

Nowe_profile_aluminiowe_do_taśm_LED_od_GTV.jpg
 
Nowy, wpuszczany profil kątowy PA-GLAXWPKT-AL od GTV zapewnia szersze możliwości kreowania oświetlenia wnętrza i dostosowania go do wymagań konkretnej przestrzeni. Umożliwia on bowiem ukierunkowanie światła pod kątem 30°. Możliwości jego zastosowania są ogromne – elastycznie dostosowuje się on do różnych zamysłów aranżacyjnych i potrzeb projektowych. Srebrne wykończenie profilu sprawia, że łatwo komponuje się on wizualnie z powierzchnią, na której jest montowany. Profil przeznaczony jest dla taśmy o maksymalnej szerokości 10 mm.

Profil wieńcowy
 
Wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów jest również profil wieńcowy PA-GLAXWN-AL. Dzięki nowoczesnej konstrukcji jego montaż nie wymaga wykonania dodatkowego frezowania w meblach (profil nabijany jest na płytę meblową). W konsekwencji instalacja oświetlenia jest mniej kłopotliwa, trwa krócej oraz nie powoduje znaczących zmian w budowie mebli. 

Nowe_profile_aluminiowe_do_taśm_LED_od_GTV_2.jpg
 
Profil wieńcowy PA-GLAXWN-AL przeznaczony jest do stosowania w meblach wiszących, w tym szafkach montowanych nad blatem kuchennym. Solidna konstrukcja profilu sprawia, że jest on odporny na warunki panujące w kuchni i stanowi trwały element zabudowy.
 
Oba profile wykonane są z wysokiej jakości aluminium.


Zobacz inne produkty firmy GTV: www.gtv.com.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95