kuchnieportal

Nieprzyjemne zapachy – jak łatwo i szybko pozbyć się ich na zawsze

Nieprzyjemne zapachy – jak łatwo i szybko pozbyć się ich na zawsze

Każdego dnia napotykamy się na różnego rodzaju zapachy. Są one bardziej lub mniej przyjemne. Gdy w grę wchodzą te drugie, chcemy się ich jak najszybciej pozbyć – szczególnie, gdy panują w naszym domu, w miejscach, w których są nie do zniesienia.

Jest szereg sposobów, dzięki którym możemy się pozbyć nieprzyjemnych zapachów. Na co dzień zwykle spotykamy je w pewnych miejscach naszego domu, np. w lodówce, w szafkach na buty, w miejscu, gdzie znajduje się nasz kosz na śmieci. Przyczyny są różne.
 

Przyczyny i źródła

Zwykle w lodówce przykre zapachy pojawiają się w związku ze znajdującą się tam żywnością, która zaczyna się psuć. Często nie jesteśmy w stanie zauważyć drobinek jedzenia, które utkwiły w zakamarkach naszej lodówki. Ma to też związek z możliwością rozwijania się pleśni. Mimo wyczyszczenia lodówki nieprzyjemne zapachy mogą pozostać na dłużej.
 

W przypadku podobnego problemu w szafkach przyczyna leży w nieprawidłowej konserwacji obuwia, jego przemoczeniu, wilgoci . Mimo stosowania odpowiednich środków pielęgnacji obuwia i środków odświeżających, w naszej szafce nadal panuje nieprzyjemny zapach.
 

Tak samo dzieje się w miejscu, gdzie znajduje się kosz na śmieci. Zwykle wywołane jest to przez rozkładającą się żywność, odpadki. Wymiana worka na śmieci często nie rozwiązuje problemu, a domowe sposoby zawodzą. Wtedy warto pomyśleć o zastosowaniu środków, które pozbędą się tych nieprzyjemnych zapachów. Niestety na rynku znajduje się szereg produktów, nierozwiązujących skutecznie naszego problemu. Są to między innymi takie środki, jak aerozole, które jedynie maskują te zapachy. Chwilowo nie czujemy nieprzyjemnej woni, lecz później ona powraca.
 

Warto wtedy pomyśleć o pochłaniaczach zapachów. Dzięki nim pozbędziemy się naszego problemu. Ich dużą zaletą jest fakt, że nie maskują one niemiłej woni, a ją pochłaniają. To pozwala nam na pozbycie się naszego problemu na zawsze.
 

Pochłaniacze zapachów

Gdy jednak zdecydujemy się na to rozwiązanie, warto zakupić pochłaniacze nieprzyjemnych zapachów od firm, które gwarantują nam wysoką jakość produktów. Polecaną marką, która oferuje tego typu produkty, jest General Fresh z gamy Arola. Ich pochłaniacze zapachów do lodówek są bezpieczne i wygodne, a ponadto mogą być stosowane w każdym rodzaju tego urządzenia. Absorbują nieprzyjemne zapachy i dzięki temu możemy się ich pozbyć na stałe.
 

Tak samo dzieje się w przypadku pochłaniaczy zapachów tej firmy do szafek z butami. Zatrzymują woń potu, dzięki specjalnie opracowanym wkładom. Gwarantują wysoką skuteczność i trwałość, dzięki zastosowaniu aktywnego węgla.
 

Pochłaniacze firmy General Fresh poradzą sobie także w przypadku nieprzyjemnych zapachów pochodzących z naszych koszy na śmieci. Zatrzymują i neutralizują przykrą woń, dzięki czemu nasz problem w szybki i łatwy sposób zostaje rozwiązany. Możemy wybrać tu dwa warianty zapachowe – kwiaty bądź lawenda. Ponadto dodatkową zaletą pochłaniaczy Arola jest ich trwałość i fakt, że wystarczą nam na bardzo długo.

29.05.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95