kuchnieportal

Niebieskie kolory podbijają aranżacje wnętrz!

Niebieskie kolory podbijają aranżacje wnętrz!

Fot. Program kuchni premium Neo Loft, Nolte Kuchen

Klasyczny niebieski kolorem roku 2020! Oznacza to, że przez najbliższe 12 miesięcy często będziemy mieć okazję oglądać aranżacje z jego wykorzystaniem. Kolor ten doskonale sprawdzi się również i we wnętrzach kuchennych – zarówno w dodatkach, jak i na większych powierzchniach. Meble kuchenne w kolorach niebieskiego i granatu – zobaczmy przykładowe aranżacje z wykorzystaniem takiej kolorystyki, jakie proponuje producent mebli, firma Nolte Küchen.

Nolte Küchen to firma, która inspiracje czerpie z tradycji i doświadczenia. Wszystko w oparciu o najnowsze trendy, a te w ostatnim czasie prezentują się niezwykle atrakcyjnie! Kolor niebieski jest delikatny, ale jednocześnie wyrazisty, dlatego może pełnić funkcję zarówno bazy jak i stylowego dodatku do wnętrza. Z czym go łączyć?

Myśląc o niebieskich migdałach

Delikatny niebieski – Blaubeere, który zdecydowanie wpisuje się w obecnie obowiązujące trendy, jest z kolei, nie tylko rozwiązaniem bardziej subtelnym, ale również niezwykle eleganckim. To doskonały towarzysz niemal wszystkich odcieni – zaczynając od bieli, szarości i chłodnych beży a na czerni skończywszy. Znajdziemy go w 5 programach kuchni Nolte Küchen:  Soft Lack, Carisma Lack, Torino Lack, Frame Lack, Windsor Lack, dzięki czemu będzie mógł znaleźć się w każdej kuchni niezależnie od jej wiodącego stylu. W przypadku aranżacji klasycznych warto postawić na wariant frontów z dekoracyjną ramą, np. Torino Lack lub Windsor Lack, z kolei miłośnicy nowoczesności mogą wybrać minimalistyczną wersję gładkiego, jednolitego pod względem formy frontu. Fronty z prostą ramą Carisma Lack (cienka, subtelna ramka okalająca front) oraz Frame Lack (grubsza, bardziej wyrazista ramka) to z kolei doskonała baza do tworzenia międzystylowych, eklektycznych aranżacji łączących zarówno elementy nowoczesne, jak i klasyczne. Oba typu frontów są na tyle uniwersalne, że w zależności od otoczenia i doboru pozostałych elementów aranżacyjnych, sprawdzą się, jako baza wielu, różnych aranżacji.

Ciemny niebieski i naturalne drewno 

Kiedy przychodzą nam na myśl aranżacje z wykorzystaniem niebieskich odcieni, możemy postawić również na głęboki niebieski wpadający w granat.  Ten kolor to doskonały bazowy odcień zabudowy meblowej, który pozwala nadać wnętrzu szykownego, bardzo eleganckiego  charakteru. W ofercie firmy Nolte Küchen widnieje on pod nazwą Tiefblau i podobnie, jak inne kolory i dekory mebli z oferty marki, jest autorską wersją kolorystyczną mebli opracowana przez tego producenta. Tiefblau dostępny zarówno w wersji matowej (5 programów matowych, lakierowanych kuchni: Soft Lack, Carisma Lack, Torino Lack, Frame Lack, Windsor Lack) a także w wersji w połysku (kuchnie lakierowane w połysku: Nova Lack)

Odcień ten stworzy efektowne połączenie z drewnem! Głębokie odcienie granatu są doskonałym tłem do podkreślenia ciepłej barwy i struktury naturalnego surowca. Doskonałym towarzyszem dla koloru Tiefblau może być np. być program kuchni Legno czyli ekskluzywny program kuchni wykończonych naturalnym, grubym fornirem.

Wyraźne usłojenie, widoczne sęki i niejednolita kolorystyka nadają tej linii autentyczny i żywy wygląd, który przyciąga uwagę. W skład linii Legno wchodzą trzy kolory: Eiche Champagner, Eiche Sepia i Eiche Truffel, które dla wyjątkowo ciekawego efektu można łączyć z frontami zarówno matowymi, jak i w głębokim połysku. Oba motywy przepięknie z współgrają z drewnem tworząc niezwykle eleganckie i harmonijne aranżacje kuchenne.

nolte

Fot. Program kuchni Legno w odcieniu Eiche Truffel połączony z frontami Nova Lack w odcieniu Tiefblau, Nolte Küchen

niebieski z drewnem

Fot. Program kuchni Legno w odcieniu Eiche Champagner połączony z frontami Carisma Lack w odcieniu Tiefblau, Nolte Küchen

modna kuchnia

Fot. Szare fronty Frame Lack – Papyrusgrau w połączeniu z niebieskimi frontami Frame Lack w odcieniu Blaubeere, Nolte Kuchen

W parze z awangardą

Meble niemieckiego producenta mebli – Nolte Kuchen charakteryzują się doskonałą jakością  i niebanalnym wzornictwem. Ci, którzy poszukują niezwykle oryginalnych a przy tym trwałych rozwiązań z pewnością nie przejdą obojętnie obok bardzo ciekawego programu kuchni Neo Loft od niemieckiego producenta. Czym wyróżnia się ta wyjątkowa linia klasy premium?

To kompleksowy pomysł na wnętrze, w którym każdy element stanowi fragment starannie zaplanowanej, niezwykle reprezentacyjnej całości. Linię Neo Loft producent dedykuje apartamentom w miejskim, nowoczesnym stylu. Jej charakterystycznym elementem jest niezwykła wyspa kuchenna z oryginalną grafiką w odcieniach niebieskiego i granatu, która doskonale wpisuje się w obowiązujące obecnie trendy architektoniczne. Dzięki takiemu zestawieniu – modnych barw – aranżacji nie da się porównać z żadną inną! Linia Neo to kompleksowy pomysł na kuchnię, który projektanci indywidualnie dopasowują do warunków i specyfiki konkretnej przestrzeni.

Efektowne wyspa z niezwykłym nadrukiem może być ciekawą wizytówką i oryginalnym wyróżnikiem, który podniesie klasę wnętrza! Dodatkowo w bardzo modnej kolorystyce.

nolte premium

Fot. Program kuchni premium Neo Loft, Nolte Kuchen

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95