kuchnieportal

Kuchnia dla wymagających, czyli urządzamy wnętrze o wysokim standardzie

Kuchnia dla wymagających, czyli urządzamy wnętrze o wysokim standardzie

W kuchni o wysokim standardzie muszą znaleźć się zaawansowane rozwiązania i produkty klasy premium – to one nadają wnętrzu ekskluzywny charakter. Poznajcie kilka patentów na zaaranżowanie komfortowej, oryginalnej i luksusowej kuchni. 

Technologia w kuchni
Nowoczesne technologie wkraczają do różnych dziedzin życia. Pojawiają się także we wnętrzach podnosząc komfort ich użytkowania. Przykładem są aplikacje, które umożliwiają zdalne sterowanie AGD. Z ich pomocą możemy uruchomić piekarnik, wyłączyć okap czy sprawdzić temperaturę panującą w lodówce będąc poza domem.
Zaawansowane funkcjonalności obecne są w wielu modelach AGD, również tych nie zintegrowanych z aplikacjami mobilnymi. Nowoczesny piekarnik samodzielnie oczyści się z zalegającego tłuszczu i przypalonych resztek jedzenia (dzięki funkcji pyrolizy), lodówka zastąpi osobny dystrybutor wody, a okap z sensorem zapachu samodzielnie włączy się, kiedy wyczuje opary w powietrzu – różnorodne udogodnienia zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
 
Ekskluzywne materiały
Jeżeli chcemy stworzyć stylową kuchnię, popularne materiały zastąpmy wysokiej klasy zamiennikami. Dzięki nim wnętrze zyska niepowtarzalny, a tym samym ekskluzywny charakter.

Fronty ze skóry, bez widocznych obrzeży, o wyglądzie szkła, uszlachetnione miedzią, tytanem, stalą lub chromem… – brzmi interesująco? Takie unikalne produkty znajdziemy w ofercie firmy Niemann, która opracowała ekskluzywną kolekcję płyt i frontów meblowych Prestige Line. Oto kilka propozycji Niemann Polska, które wpisują w wymagania kuchni o wysokim standardzie:
??

  • Leather, czyli płyty MDF pokryte rekonstruowaną skórą. To jedno z najbardziej nowatorskich rozwiązań dostępnych na rynku. Płyty charakteryzują się wyglądem oraz fakturą naturalnej skóry, dzięki czemu wprowadzają do wnętrza bardzo wytworny styl. Meble na ich bazie będą eleganckim, oryginalnym i trwałym elementem wystroju. Płyty Leather są dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: czerni, brązie, karmelu i beżu.
  • Kristall, czyli płyty o głębokim połysku imitujące szkło. Unikalne krawędziowanie frontów na bazie płyty Kristall wiernie odwzorowuje wygląd szklanych powierzchni. Jednocześnie produkt firmy Niemann jest lżejszy, nietłukący i można go obrabiać jak płytę meblową.
  • Fronty Kristall Zero-Edge z niewidocznymi obrzeżami – dzięki technologii Zero-Edge obrzeża frontu są ukryte pod krawędzią laminatu dekoracyjnego. W ten sposób meble zyskują perfekcyjny wygląd. Produkt zdobył prestiżową nagrodę High Quality Award na targach Interzum 2015 w Kolonii.
  • Pianovo metal, czyli płyty o matowym wykończeniu wzbogacone miedzią, tytanem, stalą lub chromem, które łączą surowość metalu z biżuteryjną elegancją. Pianovo to odpowiedź na najmodniejsze trendy aranżacyjne, w których obecne są materiały i dodatki inspirowane wyglądem metali. Płyty świetnie sprawdzą się w loftowych kuchniach oraz innych aranżacjach, którym chcemy dodać wysmakowanego charakteru.
  • Polaris, czyli ultra matowa powierzchnia pokryta laminatem HPL odporna na zabrudzenia i odciski palców. To propozycja dla osób, dla których priorytetem jest trwałość mebli kuchennych – Polaris są jednymi z najbardziej wytrzymałych na uszkodzenia płyt meblowych.
  • AluColor/Aluminum/Stal nierdzewna, czyli monolityczne płyty w industrialnym stylu. Są one dwustronnie wykończone naturalnym aluminium lub HPL powleczonym cienką warstwą stali. Jest to więc kolejna propozycja dla luksusowych, loftowych kuchni. Płyty z powodzeniem sprawdzą się również w minimalistycznych aranżacjach, w których ważny jest każdy detal. Ich obrzeża wykończone są bowiem tym samym materiałem co przód frontu, dzięki czemu płyty zyskują elegancki i dopracowany wygląd. 
     
Cenne wnętrze: pojemne szuflady i trwałe okucia
Wnętrze klasy premium musi być komfortowe w użytkowaniu. Oczywiście, wymóg tan dotyczy wszystkich kuchni, jednak w przypadku ekskluzywnych projektów oczekujemy najwyższych standardów. Na wygodę użytkowania kuchni – oprócz zachowania zasad ergonomii i solidnych materiałów – wpływają również elementy, których nie widzimy na pierwszy rzut oka, czyli wyposażenie mebli. Jakość szuflad, prowadnic i innych systemów wewnętrznych przekładają się na codzienny komfort korzystania z kuchni. Wybierając zabudowę postawmy na produkty renomowanych firm – jest to bowiem jeden z najważniejszych elementów mebli, na którym nie warto oszczędzać.

Kuchnia_dla_wymagających_2.jpg

Zwróćmy również uwagę na maksymalny dopuszczalny udźwig szuflad pod kątem rzeczy, które chcemy w nich przechowywać (na rynku znajdziemy szuflady o ładowności aż do 80 kg). Dobrze zaprojektowane szuflady wyposażone w wysokiej jakości okucia, pracują lekko i stabilnie nawet przy pełnym załadunku. Taki produkt nie odkształca się z upływem czasu, a wysuwaniem i wsuwanie schowka nie wymaga od nas wysiłku.
8.06.2017
 
4 komentarze

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Jerry
16 czerwca 2017, 12:54
3/1

nie znałem tej firmy, a produkty ciekawe

Barbel
16 czerwca 2017, 12:53
1/0

skóra i mat na frontach brzmi dobrze, popieram

Jola
16 czerwca 2017, 12:52
3/0

Mi też się ta skóra podoba, ale nie chciałabym wszystkich frontów w niej, tylko raczej połączyć z innymi np. z jakimś matem

Mira
16 czerwca 2017, 12:51
1/1

Skóra wygląd rewelacyjnie, jestem pod wrażeniem

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95