kuchnieportal

Konkurs! Do wygrania kuchnia za 1 zł w salonach mebli Verlani Kuchnie

Konkurs! Do wygrania kuchnia za 1 zł w salonach mebli Verlani Kuchnie

Ruszyła akcja promocyjna „Przyjdź, zamów i wygraj kuchnie za 1 zł lub skorzystaj z gwarantowanego rabatu 15%” w salonach szczecińskiej marki Verlani Kuchnie. Klienci zdecydowani na zakup kuchni u tego producenta mogą wziąć udział w konkursie facebookowym w którym nagrodą jest kompletny zestaw mebli zaprojektowany na indywidualny wymiar.

Gwarantowany rabat lub udział w konkursie w którym do wygrania jest kuchnia – popularna sieć mebli zaskoczyła konkursem z niezwykle cenną nagrodą. Laureat zabawy konkursowej organizowanej przez szczecińską firmę otrzyma kompletny zestaw mebli kuchennych zaprojektowany na indywidualne zamówienie w cenie 1 zł.

Konkurs polega na publikacji na profilu Facebook marki zdjęć wizualizacji projektu lub gotowego zestawu mebli zakupionych w salonach Verlani Kuchnie. Wygrywa ta osoba, która otrzyma najwięcej głosów w komentarzach!

Akcja promocyjna organizowana jest w salonach marki Verlani Kuchnie w Szczecinie, Stargardzie, Osinowie oraz Gorzowie Wlkp. i potrwa do 30 czerwca br.

Szczegóły akcji promocyjnej na stronie producenta: Verlani Kuchnie oraz w regulaminie: Regulamin

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95