kuchnieportal

Kongres Wyposażenia Wnętrz

7 listopada br. w  Business Centre Club w Warszawie odbędzie się V edycja Kongresu Wyposażenia Wnętrz. Jest to spotkanie wystawienniczo – konferencyjne przeznaczone dla branży dekoratorskiej. Organizatorem imprezy jest, jak co roku firma Promedia. 

Kongres rokrocznie skupia szerokie grono osób związanych z branżą wyposażenia wnętrz:
przedstawicieli firm produkcyjnych, importowych, eksportowych i handlowych, sieci salonów z wyposażeniem wnętrz, a także dekoratorów, projektantów i architektów wnętrz.Organizatorzy przygotowali ciekawe prelekcje i wykłady w trakcie, których będzie można zaznajomić się z najciekawszymi wydarzeniami targowymi zaplanowanymi na rok 2014. Na konferencji zostaną przedstawione nowości w ofercie artykułów wnętrzarskich.  Odbędzie się również wykład poświęcony najnowszym technologiom i rozwiązaniom w dziedzinie pozyskiwania klientów za pomocą Internetu oraz wiele innych spotkań i prelekcji.  Kongres Wyposażenia Wnętrz to niewątpliwe doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz możliwość przedyskutowania najważniejszych kwestii w gronie specjalistów związanych z branżą.

W trakcie imprezy organizatorzy przedstawią również wyniki polskiej edycji konkursu gia (Global Innovation Award). Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych salonów z wyposażeniem wnętrz. Laureatami poprzedniej edycji były firmy: Almi Decor, Impresja, Meble Agata czy home&you.

Udział w kongresie można zgłosić u p. Agnieszki Pilars – Promedia wysyłając email na adres: a.pilars@promedia.biz.pl lub dzowniąc pod numer: 22 559 39 61

Adres: V Kongres Wyposażenia Wnętrz
Business Centre Club
ul. Placu Żelaznej Bramy 10
Warszawa

Relacje z poprzednich edycji Kongresu Wyposażenia Wnętrz oraz informacje na temat tegorocznego spotkania  można znaleźć na stronie :

http://www.promedia.biz.pl/pl,kongres-wyposazenia-wnetrz,68.html

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95