kuchnieportal

KAM w 2015 roku – nowe dekory, odświeżone kolekcje i funkcjonalne rozwiązania

KAM w 2015 roku – nowe dekory, odświeżone kolekcje i funkcjonalne rozwiązania

Rok 2015 przyniósł szereg nowości w ofercie firmy KAM, znanego i cenionego producenta mebli kuchennych. Obok nowych linii wzorniczych pojawiły się dodatkowe dekory oraz wiele funkcjonalnych rozwiązań. 

KAM_w_2015_roku_nowe_dekory_odświeżone_kolekcje_i_funkcjonalne_rozwiązania_1.jpg
Fot. Olivia Soft, KAM

Śledząc kolekcje KAM można zauważyć, że najbardziej popularne z nich zostały odświeżone, przez co zyskały odmieniony wygląd. Jednocześnie firma do swojej oferty wprowadziła nowe dekory oraz rozwinęła mechanizmy odpowiedzialne za wygodę użytkowania mebli.

Zobacz też gotowe projekty domów w nowoczesnych i tradycyjnych technologiach: 

Gotowe projekty domów 

Projekty altan ogrodowych

Projekty domów szkieletowych

W propozycjach KAM znalazły się meble, w których widać inspiracje modnymi, naturalnymi wzorami do zastosowania w całym domu. Dekory zastosowane w wybranych kolekcjach wiernie oddają wygląd drewna lub kamieni. Jednym z przykładów tego jest nowa linia Olivia Soft w odcieniu Sosna Andersen z wyraźnym rysunkiem słojów, która cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów.

KAM_w_2015_roku_nowe_dekory_odświeżone_kolekcje_i_funkcjonalne_rozwiązania_2.jpg
Fot. Olivia Soft, KAM

W linii Olivia Soft wprowadziliśmy możliwość zabudowy pod sam sufit. To rozwiązanie sprawdziło się w innej z naszych kolekcji KAMduo XL, którą zresztą również w tym roku zaproponowaliśmy w zupełnie nowej aranżacji ? mówi Alicja Gajewska ze Spółki Meblowej KAM.

Innymi, wysoce strukturalnymi dekorami, są te odwzorowujące wygląd marmuru. Występują one w różnej kolorystyce: biało-szarej, brązowej i rdzawej. Ostatni z tych dekorów o nazwie Ceramic wpisuje się w oryginalny, ale ponadczasowy styl vintage ? nosi ślady użytkowania i naturalnego niszczenia.

Polecamy:

KAM_w_2015_roku_nowe_dekory_odświeżone_kolekcje_i_funkcjonalne_rozwiązania_3.jpg
Fot. Kuchnia z marmurowym dekorem, KAM 

Kolejnym, modnym obecnie trendem w urządzaniu domu, który można zaobserwować również w propozycjach KAM jest stosowanie matowych powierzchni. Skutecznie przełamują one długą dominację połyskujących frontów kuchennych. KAM wprowadził do palety wzorów kilka matowych wybarwień, a także odważną i wyrazistą kolorystykę, czyli szafran i turkus.

Obok nowych rozwiązań związanych z wyglądem kuchni, w ofercie KAM pojawiły się również te nastawione na funkcjonalność i ergonomię wnętrza. W najnowszej kolekcji KAMmoduł ProLine zadbano, aby półki szerokich szafek nie uginały się pod dużym obciążeniem. W tym celu wzmocniono je specjalnym aluminiowym profilem, uzyskując piąty punkt podparcia. To kolejne udogodnienie obok mechanizmów zapewniających lekkie i delikatne otwieranie oraz zamykanie frontów czy podnośnikom umożliwiających zatrzymanie frontów szafek w dowolnym położeniu.

KAM_w_2015_roku_nowe_dekory_odświeżone_kolekcje_i_funkcjonalne_rozwiązania_4.jpg
Fot. KAMMODUŁ, KAM

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95