kuchnieportal

Jak zaaranżować kuchnię dla rodziny?

Jak zaaranżować kuchnię dla rodziny?

Kuchnia jest miejscem, w którym spędzamy bardzo dużo naszego czasu. Zależnie od tego czy korzysta z niej jedna osoba czy też wiele, powinna być zaprojektowana w odpowiedni sposób. Firma Nolte przygotowała ciekawą ofertę dostosowaną na potrzeby rodziny.
 

Fot. Front Manhattan (laminat biały mat i laminat ze strukturą drewna dąb chalet), Nolte Küchen

Zastanówmy się, jaka powinna być kuchnia dla rodziny. Najważniejsze jest by była ona funkcjonalna dostosowana do potrzeb większej ilości użytkowników. Pomieszczenie to powinno być niewątpliwie przestronne, a elementy w nim się znajdujące, umożliwiać swobodne przemieszczanie. Meble należałoby rozplanować w taki sposób by dostęp do każdej z szafek był łatwy. Warto rozmieścić je tak, by ilość wykonywanych ruchów podczas gotowania czy sprzątania ograniczona była do minimum. Jeśli mamy dzieci musimy pomyśleć o ich bezpieczeństwie. Ograniczmy naszym pociechom dostęp do szklanych szafek, przeszklonych frontów, szuflad umożliwiających wspinanie się. Warto też pomyśleć o blokadach na sprzęt AGD. Firma Nolte oferuje nam wiele wyjątkowych aranżacji rodzinnej kuchni. Jedną z ciekawszych opcji jest przykładowy projekt z linii Manhattan. Mamy do wyboru wiele frontów w kilkunastu kolorach oraz dekorów w kolorze drewna. Możemy wybrać opcję z uchwytami, ze wstawkami ze szkła bądź specjalną wersję bez uchwytów. Front Manhattan umożliwia nam wprowadzanie kontrastów i podkreślenie prowadzenia linii. System ten umożliwia dopasowanie ergonomii do potrzeb użytkowników. Poręczną i funkcjonalną rzeczą, jaką oferuje nam firma Nolte jest szuflada w cokole. Idealne miejsce na zabawki dla dzieci lub torby na zakupy. Technologia Comfortline użyta w szufladach o wysokości 800 – 1000 mm umożliwia obciążenie do 80 kg. Firma oferuje meble przyjazne dzieciom: zaokrąglone z bezpiecznymi dla nich kantami. Są one w pozycji pionowej, co sprawia, że nadają kuchni ekstrawagancki wygląd.


Fot. Front Manhattan (laminat sahara mat i laminat ze strukturą drewna dąb srebrny dymiony)Nolte Küchen

Firma Nolte prezentuję nam meble, które są oryginalne, a przy tym są bezpieczne i funkcjonalne. Dla wielu rodzin kuchnia jest sercem domu. Niewątpliwie będzie to wybór na lata biorąc pod uwagę wykonanie np. projektu w najtańszej, ale i najtrwalszej linii Manhattan.

Pamiętajmy, że urządzając kuchnię, czy to małą czy dużą musimy podejść do tego z głową. Nie spieszmy się i dokładnie zaplanujmy każda rzecz w naszym pomieszczeniu. Ważne by było ono urządzone tak, by nie tylko cieszyło oko, ale też było funkcjonalne i praktyczne. Dodatkowo, jeśli mamy dzieci musimy pomyśleć o większym bezpieczeństwie. Przemyślmy każdy nasz ruch, a idealna kuchnia będzie z nami na lata.
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95