kuchnieportal

Jak wąska może być zmywarka do zabudowy? 45 centymetrów to maksimum

Jak wąska może być zmywarka do zabudowy? 45 centymetrów to maksimum

Jeżeli masz mało miejsca a wielką potrzebę by wyposażyć Swoją kuchnię w zmywarkę, to nie ma co załamywać rąk. Na szczęście producenci sprzętu AGD też pomyśleli o takich potrzebach. Jak szeroka jest taka ?mini? zmywarka do zabudowy? 45 centymetrów to najmniejsza szerokość dostępnych na rynku urządzeń. To na tyle niedużo, że wciśniesz ją, nie tylko tam gdzie jest miejsce, ale także tam, gdzie chcesz i potrzebujesz.

Mała zmywarka do zabudowy? 45 centymetrów szerokości to minimalizm od kuchni

Podczas przygotowania minimalistycznej kuchni warto pamiętać o komforcie. Obecność zmywarki niebotycznie podnosi wygodę życia, bo nie trzeba teraz co chwila zmywać brudnych naczyń, a ryzyko spiętrzania się ich w zlewie spada do zera. Taka przyjemność wymaga jednak spełnienia trzech warunków ? podłączenia do prądu i źródła wody, a także odpowiedniej ilości miejsca.

Ile centymetrów szerokość powinna mieć taka zmywarka? 45 do zabudowy. Z kolei 60 centymetrów szerokości i 80 centymetrów wysokości sprawia, że taki sprzęt zmieści się pod prawie każdym blatem. Przykłady tak małych modeli znajdziesz na https://www.neo24.pl/agddozabudowy/zmywarkidozabudowy.html. Zmywarkę warto ustawić niedaleko przyłącza wody i gniazdka prądu elektrycznego, żeby zaoszczędzić na miejscu zajętym przez przewody i rury. Oczywiście trzeba doliczyć miejsce zajmowane przez ozdobne panele zewnętrzne montowane na urządzeniu przygotowanym pod zabudowę.

Zmywarka pod zabudowę ? dużo funkcji w małej puszce

Rozmiary to nie wszystko. Liczą się także nowoczesne technologie, z których korzysta zmywarka. Sprawdź przede wszystkim dostępność różnych programów. Wielu użytkowników zapomina o tym, że ten sprzęt obsługuje oprogramowanie przeznaczone wyłącznie do mycia garnków, albo szklanych naczyń. Oznacza to, że wrzucone do jednej zmywarki, garnki i kieliszki zostaną umyte. Jednak, któreś z nich mogą być umyte gorzej, tak samo, jak skończyłoby się czyszczenie kieliszka stalowym zdzierakiem.

Jednocześnie dobrym pomysłem jest sprawdzenie czy w zestawie znajdują się jakieś specjalistyczne akcesoria. Przedłużacz do węża na wodę to miły dodatek, ale często nie jedyny. Niektóre zmywarki posiadają programy służące do czyszczenia srebrnej zastawy. Inne posiadają wbudowane koszyki służące do czyszczenia dużych kieliszków. Jeżeli, w swojej kuchni, korzystasz z równie egzotycznych narzędzi, to warto wybrać zmywarkę również z myślą o nich.

Ile prądu rocznie zużywa zmywarka do zabudowy? 45 kWh lub nieco więcej

Wymiary i funkcje to jednak nie wszystko. Zanim kupisz swoją wypatrzoną zmywarkę, sprawdź też ile prądu i wody potrzebuje. Ile kilowatogodzin prądu zużywa zmywarka do zabudowy? 45 lub nieco więcej, jeżeli mówimy o klasie A+++. Jednak różnice nie są duże, a nawet sprzęt o kategorii A nadal nie przysporzy nam kłopotliwego wzrostu rachunków za prąd.

Przed zakupem sprawdź też, ile wody zużywa dany model i ile kompletów zastawy stołowej zmieści się wewnątrz podczas jednego cyklu mycia. Te wszystkie informacje znajdziesz na etykiecie produktu. Toteż nie musisz się wysilać, szukając ich na stronie producenta, czy w recenzjach pisanych przez internetowych specjalistów.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95