kuchnieportal

GTV rozpoczyna współpracę z uczelniami wyższymi

GTV jest jednym z wiodących dystrybutorów akcesoriów meblowych i oświetlenia, którego produkty są obecne na ponad 40 rynkach całego świata.  W dwudziestolecie swojej działalności firma postanowiła podzielić się wiedzą i doświadczeniem ze studentami kierunków technicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. Cykl spotkań zainaugurował wykład  „GTV – polski kapitał, globalny zasięg, innowacyjne rozwiązania” dla studentów Wydziału Technologii Drewna SGGW. 

GTV_rozpoczyna_współpracę_z_uczelniami_wyższymi.jpg

Wykłady organizowane przez firmę GTV będą dla studentów okazją do skonfrontowania swojej dotychczasowej wiedzy z rzeczywistością rynkową, a także do poznania innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz zasad i wartości obowiązujących w przedsiębiorstwie.  Wykład „GTV – polski kapitał, globalny zasięg, innowacyjne rozwiązania” poprowadził Przemysław Szpojankowski, Marketing Manager w firmie GTV. Spotkanie zostało podzielone na dwa bloki tematyczne, z których pierwszy służył prezentacji przedsiębiorstwa i jego dotychczasowej działalności. GTV obchodzi bowiem jubileusz 20-lecia istnienia – w tym czasie stał się wiodącym przedsiębiorstwem na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia. Firma, która posiada całkowicie polski kapitał, gości ze swoimi produktami w ponad 40 krajach, co świetnie pokazuje dynamikę jej wzrostu. Bogata oferta GTV obejmuje ponad 8500 artykułów wykorzystywanych w przemyśle meblarskim, m.in. zawiasy, prowadnice, podnośniki, uchwyty, wyposażenie garderoby i kuchni czy oświetlenie LED. Historia rozwoju marki GTV doskonale obrazuje zmiany i procesy, jakie zachodziły na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED – mówi Przemysław Szpojankowski.

GTV_rozpoczyna_współpracę_z_uczelniami_wyższymi_4.jpg
 
Podczas drugiej części wykładu studenci poznali wybrane, darmowe narzędzia GTV wspierające procesy produkcyjne oraz komunikację z klientem, takie jak:
?

  • aplikację Intiaro, która pozwala na ekranie tabletu lub telefonu zwizualizować wygląd frontów kuchennych wyposażonych w dowolne uchwyty z oferty GTV. Aplikacja bazuje na rzeczywistości rozszerzonej i wizualizacji 3D;
  • bibliotekę brył 3D uchwytów, zawiasów i prowadnic z wykorzystaniem których można projektować meble, dostępną na stronie firmowej, a także w programach TopSolid Wood, Woodwork for Inventor, Corpus.

Oba narzędzia mają za zadanie ułatwić pracę technologom, projektantom i producentom mebli, a klientom indywidualnym pomóc w wyborze produktów do swoich mebli.
 

GTV_rozpoczyna_współpracę_z_uczelniami_wyższymi_3.jpg
 
Firma GTV pracuje obecnie nad kolejnymi, nowatorskimi rozwiązaniami. Jednym z nich jest kreator szaf umożliwiający ich samodzielną konfigurację: wybór systemu przesuwnego i frontu, dobór wyposażenia i akcesoriów do przechowywania oraz automatyczne złożenie zamówienia w hurtowni. GTV stale rozwija i realizuje nowatorskie i innowacyjne projekty w zakresie systemów przesuwnych, oświetlenia meblowego LED czy pozostałych akcesoriów. Te rozwiązania będziemy szczegółowo przedstawiać podczas kolejnych spotkań i wykładów – zapowiada Karol Matusz, Kierownik Działu Badań i Rozwoju w firmie GTV.

24.03.2016

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95