kuchnieportal

GTV na brazylijskich targach FORMOBILE 2014

W dniach 29 lipca – 1 sierpnia 2014 roku w Sao Paolo odbyły się targi ForMobile 2014. Impreza zrzesza przedstawicieli branży meblowej i akcesoriów meblowych z całego świata. W tym roku zaprezentował się tam międzynarodowy dystrybutor i czołowy na polskim rynku producent akcesoriów meblowych i oświetlenia – firma GTV. 

Jak mówi Dariusz Rudziewicz, Eksport Manager ??Po zeszłorocznej, bardzo udanej edycji targów FIMMA 2013 w Bento Goncalves, nie mogło zabraknąć nas na targach Formobile w Sao Paulo. Działania GTV stanowią realizację długofalowej strategii firmy zakładającej intensywną ekspansję na kontynencie amerykańskim. Kolejne sukcesy odnoszone przez GTV na tym rynku motywują nas do ciągłego rozwoju i dalszych inwestycji. Fakt naszej obecności w Brazylii cieszy tym bardziej, że nasze zmagania traktujemy jako ukłon w stronę całej branży meblowej, a nasze prekursorskie działania jako przetarcie szlaków dla kolejnych firm i inwestycji z Polski. Byliśmy jedynym przedstawicielem z Polski na tych targach i dzięki starannie przygotowanej ekspozycji oraz wysokim kompetencjom naszego zespołu mogliśmy dumnie reprezentować nasz kraj. Należy wspomnieć, że rynek brazylijski jest niezwykle wymagający, zarówno ze względu na trudności operacyjne i logistyczne, jak też na zawiłe regulacje prawne. Aby się tu rozwijać potrzebne jest ogromne zaplecze finansowe, wiedza i cierpliwość, którą właściciele GTV, wykazują już od ponad 2 lat.

Zwiedzający z Brazylii oraz innych państw Ameryki Południowej mieli okazję do odwiedzenia eleganckiego i obszernego stoiska GTV usytuowanego na 100m? powierzchni. W tym roku na ForMobile firma zaprezentowała swoją wyselekcjonowaną ofertę, przygotowaną specjalnie na potrzeby rynku brazylijskiego. Były to między innymi najnowsze modele systemu szuflad Modern Box, łączącego w sobie nowoczesną technologię, codzienny komfort i elegancki design. Więcej o Modern Box:

  • Nowoczesne szuflady Modern Box jeszcze bardziej funkcjonalne
  • Modern Box SQUARE ? nowy design i funkcjonalność systemu Modern Box

Producent wystawił także zawiasy hydrauliczne w kilkunastu nowych wariantach oraz prowadnice z funkcją cichego domykania.

Popularność stoiska oraz pozytywny odzew wskazują na to, że polska firma weźmie udział także w kolejnych edycjach targów ForMobile.

Źródło: materiały prasowe.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95