kuchnieportal

DREMA, FURNICA, SOFAB na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

W dniach 16-19 września 2014 w Poznaniu odbędą się trzy wydarzenia targowe: Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA oraz Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowych SOFAB.

Na jubileuszowej 30. edycji targów DREMA zostanie zaprezentowana kompleksowa oferta w zakresie maszyn i urządzeń dla sektora drzewnego i meblarskiego oraz szeroka gama rozwiązań od obróbki drewna okrągłego do zaawansowanych technologii w przemyśle meblarskim. Oprócz firm i przedstawicieli branżowych, na Targach swoje oferty zaprezentują przedstawiciele leśnictwa, szerokiej gamy chemii do drewna oraz biomasy. Podczas tegorocznej edycji na żywo zostanie wyprodukowany jeden z projektów powstałych w ramach konkursu ?Wykreuj Fabrykę Mebli na Żywo?. Zobaczymy wszystkie operacje technologiczne występujące w procesie wytwarzania stolika konferencyjnego.

Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA to wydarzenie skierowane nie tylko do wystawców ale i zwiedzających. Organizatorzy podkreślają biznesowy charakter targów, dzięki którym zwiedzający mają możliwość znalezienia kontrahenta oraz szansę na zaczerpnięcie wiedzy branżowej. Program targów nakierowany jest na nowości rynkowe, trendy jakie panować będą w przyszłych sezonach oraz na kształtowanie się sytuacji na rynku. W ramach Targów zobaczymy wystawę ?Design Napędzany Wolnością?. Zaprezentują się w niej cztery znane marki: Impress Decor, Interprint, Schattdecor i Suddecor.

W ramach Międzynarodowych Targów Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowych SOFAB zostaną zaprezentowane nowości w dziedzinie materiałów (sklejanych, formatówek, pomocniczych), elementów i systemów, półproduktów, materiałów tapicerskich, tkanin i skór oraz usług. Jednym z najważniejszych wydarzeń Targów jest forum TREND DESIGN 2015, na którym zaprezentowane zostaną najnowsze trendy we wzornictwie materiałów obiciowych. Forum Trendów będzie też nowoczesną platformą wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy producentami, handlowcami, technologami, ale również projektantami.

Zobacz gotowe projekty:

Projekty domów szkieletowych

Projekty domów drewnianych

Projekty garaży

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95