kuchnieportal

Deska do krojenia, waga i lampa w jednym urządzeniu

Za dnia pełni rolę deski do krojenia lub wagi, a po zmierzchu dodatkowego oświetlenia kuchni – takie nietypowe połączenie funkcji zastosowano w nowatorskiej płycie oświetleniowej Lightboard Frames by Franke. Ten nowoczesny gadżet to przykład innowacyjnych rozwiązań tworzonych z myślą o wnętrzach kuchennych. 

Deska_do_krojenia_waga_i_lampa_w_jednym_urządzeniu.jpg

Płyta Lightboard Frames jest wielofunkcyjnym dodatkiem do kuchni. Dzięki swoje budowie może być stosowana, jako nakładka na komorę zlewozmywaka. W ten sposób zyskujemy dodatkową przestrzeń blatu roboczego. Na płycie Lightboard Frames możemy również kroić, podobnie jak na tradycyjnej desce. Wszystko to za sprawą miękkiej, silikonowej nakładki Soft Pad, która ściśle przylega do powierzchni płyty i chroni ostrza noży przed stępieniem. Ponadto Lightboard Frames wyposażona jest w funkcję wagi – może odmierzyć ciężar do 10 kg.

Jednak tym, co wyróżnia ten produkt jest połączenie powyższych funkcji z opcją świecenia. Tafla płyty może bowiem lśnić jednym z kilku odcieni. Kolorowe światło włącza się za jednym naciśnięciem.

Deska_do_krojenia_waga_i_lampa_w_jednym_urządzeniu_2.jpg

Płyta Lightboard Frames posiada wbudowany akumulator, który zasilany jest tak, jak w przypadku urządzeń mobilnych, czyli za pomocą ładowarki (również wygląd płyty budzi skojarzenia z jednym z przenośnych sprzętów, czyli tabletem). Płyta dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym oraz szampan.

Lightboard Frames jest nowatorskim gadżetem, który podkreśli nowoczesny charakter kuchni i zapewni większą swobodę kreowania nastroju we wnętrzu. Na włączonej płycie można również ułożyć przygotowane jedzenie, traktując ją jako nietypowy półmisek. Jedzenie po podświetleniu będzie wyglądać jeszcze bardziej efektownie.

Deska_do_krojenia_waga_i_lampa_w_jednym_urządzeniu_3.jpg

Płyta oświetleniowa Lightboard Frames to jedno z propozycji marki Franka na 2016 rok. Wchodzi ona w skład nowej linii Frames by Franke, obejmujące 44 różne urządzenia i akcesoria, która swoją premierę miała podczas targów Eurocucina 2016.

AO
22.06.2016

 
Polecamy:
??

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95