kuchnieportal

AKADEMIA GTV – nowoczesne szkolenia on-line

GTV, międzynarodowy dystrybutor oraz czołowa firma na polskim rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia organizuje cykl szkoleń on-line z zakresu zawiasów, prowadnic i systemu Modern Box GTV. Nowoczesna, interaktywna forma szkolenia pozwoli w przyjemny i szybki sposób zgłębić tajniki wiedzy technicznej i montażowej produktów GTV.

Akademia GTVSzkolenie przeznaczone jest dla partnerów biznesowych, specjalistów z branży oraz każdego domowego majsterkowicza zainteresowanego tematem wysokiej jakości akcesoriów wykorzystywanych w produkcji i naprawie mebli. Aby wziąć udział w szkoleniu należy zalogować się na platformie szkoleniowej, która od 24 lutego 2014 dostępna jest pod adresem www.gtv.com.pl/pl/firma/szkolenia.html.

Szkolenie podzielone jest na trzy oddzielne części, z których każda kończy się testem sprawdzającym wiedzę z danego modułu. Test można rozwiązywać dowolną ilość razy. Organizator przewidział specjalne pakiety nagród dla każdego uczestnika szkolenia, który rozwiąże wszystkie testy z 100 % wynikiem.  

Szkolenie w przystępnej, ciekawej formie to doskonała okazja na pogłębienie wiedzy branżowej.  

                                                              Akademia GTV

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95