kuchnieportal

11. edycja Festiwalu Wnętrz – podsumowanie

Meble kuchenne i pokojowe, materiały wykończeniowe, lampy, zegary, plakaty i wiele innych artykułów do wyposażenia wnętrz mogliśmy zobaczyć podczas 11 edycji krakowskiego Festiwalu Wnętrz. Wydarzenia odbyło się 10 i 11 czerwca i zgromadziło liczną rzeszę miłośników designu: zarówno tych, którzy go tworzą, jak i jego odbiorców. Inspiracji nie brakowało o czym możecie przekonać się oglądając zdjęcia z wydarzenia.  W tegorocznej edycji Festiwalu Wnętrz wzięło udział blisko 130 wystawców z branży aranżacji i wyposażenia wnętrz. Z ich propozycjami zapoznało się 4000 odwiedzających, na których – oprócz niebanalnie zaaranżowanych stoisk – czekały dodatkowe atrakcje. Dużym zainteresowaniem cieszyły się m.in. bezpłatne porady architektów wnętrz, których udzielali przedstawiciele Szkoły Wnętrz i Przestrzeni, Biura Obróbki Przestrzeni oraz Poka Design. Ponadto w ramach Festiwalu odbyły się panel dyskusyjne, wykłady, a także warsztaty tematyczne dla dzieci.

Wśród wystawianych produktów można było zauważyć dużą inspirację naturą: drewnem, kamieniem, a nawet trawą i innymi roślinami zielonymi. Przykładem kreatywnego wykorzystywania natury we wnętrzach były np. ściany z mchów i drewniane meble o fantazyjnej formie.  
 
23.06.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95