kuchnieportal

XVII Targi Budownictwa w Gliwicach

W dniach od 26 do 28 lutego w Gliwicach odbędą się XVII Targi Budownictwa. Wydarzenie poświęcone jest sektorowi budownictwa, instalacji, wyposażenia wnętrz oraz tematyce odnawialnych źródeł energii. 

XVII_Targi_Budownictwa_w_Gliwicach.jpg

XVII Targi Budownictwa odbędą się na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W ich trakcie swoją ofertę zaprezentuje niemal 140 firm z całego kraju. Wśród nich znajdują się producenci, hurtownicy, handlowcy, architekci i projektanci oraz usługodawcy związani z tematyką wydarzenia. W czasie targów będzie można również zapoznać się z ofertą bankową, przeznaczoną między innymi dla osób kupujących bądź urządzających swoje mieszkanie lub dom.

Targom będą towarzyszyć liczne atrakcje, m.in. konkursy dla wystawców i odwiedzających, szkolenie „Jak skutecznie wykorzystać media społecznościowe do pozyskania nowych klientów w branży budowlanej i wnętrzarskiej” oraz wydarzenia skierowane dla najmłodszych.

Organizatorem wydarzenia jest A. I. R. „Promocja” s. c. z Wadowic. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie organizatora: www.promocja-targi.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95