kuchnieportal

TRENDY: Uchwyty z czarnego chromu

TRENDY: Uchwyty z czarnego chromu

Jasne czy ciemne meble? Niezależnie który wariant wybierzemy, w obu doskonale sprawdzą się stylowe, czarne uchwyty! Wykonane z chromu będą eleganckim i modnym dopełnieniem zabudowy kuchennej, mebli pokojowych czy łazienkowych. 

Fot. Uchwyt Ganza, GTV

Polacy pokochali jasne kuchnie! Białe meble często są zestawiane z czarnymi elementami – stylistyka black&white jest bowiem ponadczasowa i zawsze wygląda interesującą. Jeżeli chcemy stworzyć taki duet kolorystyczny w swojej kuchni, białe meble możemy dopełnić ciemnym blatem, wykończeniem ściany nad dolną zabudową czy postawić na bardziej dyskretny element, czyli ciemne uchwyty. Odnajdziemy je w ofercie firmy GTV, która swoją nową kolekcję wzbogaciła o eleganckie uchwyty z czarnego chromu. Polerowana, błyszcząca powierzchnia podkreśla ich styl i sprawia, że zyskują one nową rolę: biżuterii dla mebli.
 

Uchwyty w najmodniejszej odsłonie!

Chromowane uchwyty GTV są odpowiedzią na aktualne trendy aranżacyjne – w modnym wnętrzu nie powinno zabraknąć ciemnych elementów. Szczególnie w świecie kuchni ciemne kolory wracają do łask i są lansowana przez największych, światowych producentów mebli. Modna kuchnia jest ciemna lub dopełniona ciemnymi dodatkami – między innymi uchwytami. Wyposażając czarne, grantowe czy szare fronty w nowe modele uchwytów od GTV uzyskamy bardziej monolityczny i stonowany wystrój. Ich połyskująca powierzchnia efektownie odbija światło, dzięki czemu dodadzą aranżacji subtelnego blasku.
 
W trendach jest również chrom, zatem jego połączenie z czernią tworzy wyjątkowo modny duet. – Chrom wraca w wielkim stylu, ale w zupełnie nowej oprawie i w czarnej odsłonie. Zmienia się też forma samych uchwytów – nie są już to ciężkie, przytłaczające kształty, ale lekkie i delikatne elementy, które idealnie dopełniają kompozycję każdego pomieszczenia. Uchwyty z czarnego chromu, dostępne w naszej ofercie, są niezwykle efektowne, a zarazem odporne na uszkodzenia i zarysowania podczas użytkowania – mówi Agnieszka Owczarczyk, Product Manager w firmie GTV.
 

Uchwyty z czarnego chromu: VETA, GANZA, KATANIA, TIVOLI, CAMAIO I UZ-819

GTV proponuje nam kilka modeli uchwytów z czarnego chromu, abyśmy mogli dopełnić nimi meble w różnej stylistyce: nowoczesne, klasyczne, industrialne czy glamour.

Czarne_chromowane_uchwyty.jpg
Fot. Uchwyt UZ-819, GTV
 
Powierzchnie uchwytów z kolekcji VETA zdobią delikatne, podłużne paseczki. Do wyboru mamy model relingowy w trzech rozstawach: 128, 160 i 320 mm. Uchwyty GANZA również posiadają podłużne nacięcia na całej długości, jednak są one głębsze i bardziej wyraziste. Obłe krawędzie sprawiają, że ten z pozoru ostry uchwyt, jest w rzeczywistości wyjątkowo przyjemny w dotyku i bezpieczny w użytkowaniu. Model GANZA posiada rozstaw 160 mm. Uchwyty VETA i GANZA są dostępne również w formie gałki.


Projektanci GTV stworzyli także serie czarnych, chromowanych uchwytów o gładkiej powierzchni: KATANIA w rozstawie 320 mm, TIVOLI w rozstawie: 192 i 320 mm, CAMAIO w rozstawie: 96 i 128 mm czy UZ-819 w rozstawie: 128, 160, 192 i 256 mm). To propozycja dla osób, które poszukują dyskretnych i trwałych uchwytów w modnej, ciemnej barwie. KATANIA, TIVOLI czy UZ-819 mają prostą, linearną sylwetkę, dlatego polecamy je jako uzupełnienie nowoczesnych mebli. Bardziej zaokrąglony CAMAIO sprawdzi się w przypadku klasycznych i stylizowanych mebli.

14.02.2017
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95