kuchnieportal

Piknik Budowlany – Budownictwo, Ogrzewanie, Wnętrza

W dniach 4-5.06 w Oświęcimiu w Hali Lodowej MOSIR odbędzie się kolejna edycja targów budowlanych. Wśród wystawców znajdziemy firmy z branży budownictwa, aranżacji wnętrz i ogrzewania. Równocześnie na pikniku odbędzie się kiermasz roślin oraz wystawa moto.

Piknik_Budowlany _Budownictwo_Ogrzewanie_Wnętrza_1.jpg

Kilkunastoletnia tradycja targów, pozwala na zgromadzenie coraz więcej liczby zarówno odwiedzających, jak i wystawców. Do stałej oferty pikniku włączono kiermasz roślin i motoryzację. Na zwiedzających czeka wiele atrakcji, m. in. ogródek grillowy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wesołe miasteczko, dmuchane zamki czy Planeta Robotów, to propozycje przygotowane dla najmłodszych.

Na pikniku zaprezentują się firmy nie tylko z Oświęcimia, ale także z Krakowa, Bielska, Kęt i Wadowic. Wstęp na tragi kosztuje 3zł, (dla dzieci do lat 12 oraz młodzieży wstęp jest bezpłatny). Zwiedzający mogą wziąć udział w pikniku w sobotę i niedzielę w godz. 10:00 -17:00
 
Piknik organizowany jest na terenie hali lodowej, która ma doskonałe położenie. Ponadto jest dobrze skomunikowana i posiada wiele miejsc parkingowych, co dla zwiedzających jest dużym udogodnieniem. Trawiasty teren wokół obiektu, stanowi idealne miejsce dla tego typu imprez. Dużym plusem jest również wesołe miasteczko oraz punkt gastronomiczny, które przyciągają zwiedzających.

Więcej informacji można znależć na stronie organizatora: www.promocja-targi.pl

25.05.2016
żródło: materiały prasowe
opr. AG

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95