kuchnieportal

Biel potrzebuje kontrastu! Modne kuchnie z dekorem drewna

Biel potrzebuje kontrastu! Modne kuchnie z dekorem drewna

Jedno z najpopularniejszych obecnie połączeń kolorystycznych w aranżacjach kuchni to biel oraz dekor drewna! Powstało już wiele projektów wnętrz z tym motywem, mimo to w odpowiedzi na niesłabnąca popularność tego zestawienia ciągle pojawiają się nowe, świeże pomysły nadające mu wyjątkowości i prezentujące go w kolejnej odsłonie. Jedną z takich nowatorskich propozycji pokazujących jak za pomocą ciekawych rozwiązań projektowych stworzyć ciekawy projekt kuchni bazującej na bieli i drewnie pokazuje niemiecki producent mebli Nolte Küchen.

Postaw na modny dekor drewna! Volcanic Oak z linii Manhattan

Może wybrać neutralny, jednolity kolor drewna lub wręcz przeciwnie – wybrać wersję z wyraźną linią usłojenia, widocznymi sękami oraz naturalnymi przebarwieniami. Ciekawy dekor drewna jest zdecydowanie kluczem do sukcesu a ten o mocnym, wyrazistym charakterze nada aranżacji modnego, nowoczesnego charakteru. Swoboda, naturalność i ciepło – takie cechy, które doskonale sprawdzą się w modnych aranżacjach kuchni bazujących na bieli i drewnie, posiada Volcanic Oak (dekor drewna z linii Manhattan od Nolte Küchen)! 

 

Aby podkreślić spójny, dopracowany wygląd mebli, jak najbardziej można wybrać w tym dekorze również korpus i półki szafek a także jeśli będzie wymagać tego projekt również blaty, wangi boczne czy panele ścienne. Tym samym mamy wiele możliwości tworzenia różnych wersji popularnej w aranżacjach kuchni kombinacji biel-drewno.

Modne uchwyty!

Detale tworzą charakter! Każdy projekt zyska na świeżości i oryginalności, jeśli zadbamy o wprowadzenie do niego ciekawych, przemyślanych szczegółów. Jednym z nich, który ma istotny wpływ na odbiór wizualny całego wnętrza, są uchwyty szafek i szuflad. Uchwyty mebli porównywane są czasem do biżuterii. Proporcjonalnie w stosunku do całej aranżacji są raczej niewielkie ale dobrze dobrane są skutecznym narzędziem wydobywania stylu i charakteru wnętrza. Jak dodać nowoczesności i świeżości kuchni w bieli i drewnie za pomocą tego środka? Niemiecki producent Nolte Küchen proponuje nowy, nietypowy typ uchwytów – G675. Nowoczesna, wyrazista linia podkreśli modernistyczny, zgodny z najnowszymi trendami styl wnętrza!

Wysokie szafki i pionowe podziały

Po latach popularności poziomej, rozłożystej zabudowy meblowej, modnym trendem stają się długie, pionowe linie podziałów i wysokie, strzeliste moduły mebli. W odpowiedzi na ten trend, jednym z rozwiązań projektowych, który możemy zastosować w naszych kuchniach, są szafki o nietypowej wysokości 105 cm! To tegoroczna nowość w ofercie Nolte Küchen. Górna zabudowa o niestandardowej wysokości, to ciekawy pomysł na urozmaicenie aranżacji i nadanie jej nieoczywistego, unikalnego charakteru.

Jeszcze więcej miejsca do przechowywania

Nie każdy dom czy mieszkanie jest wyposażone w oddzielną spiżarnię ale każda kuchnia potrzebuje miejsca do przechowywania! Produkty takie jak kasze, mąki, makarony, płatki, przyprawy, oleje, oliwy i inne artykuły z długim terminem przydatności do spożycia zajmują zazwyczaj w szafkach dużo miejsca. Dobra organizacja zapasów umożliwi optymalne wykorzystanie przestrzeni zabudowy meblowej a także sprawne odszukiwanie wybranych produktów podczas przyrządzania posiłków czy tworzenia list zakupowych. Taką sprawną organizację domowej spiżarni w kuchni ułatwiają systemy wysuwanych kloszy i półek montowane w meblach. Oferują ponadprzeciętnie dużo miejsca do przechowywania różnego typu zapasów i doskonały ich przegląd. Znajdziesz je w meblach Nolte Küchen!

 

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95