kuchnieportal

VERLANI STUDIO MEBLI KUCHENNYCH - Osinów

Opinie

5 5 6
Ocena ogólna:
Ilość opini: 6

Informacje kontaktowe

VERLANI STUDIO MEBLI KUCHENNYCH

Osinów Dolny 50, 74-520

Osoba do kontaktu:

PL tel: +48 608 664 387

DE tel: 0176 58 77 32 61

e-mail: kuchnie.osinow@verlani.com

www.verlani.com

Meble kuchenne zachodniopomorskie Meble kuchenne Osinów

O NAS

Jesteśmy właścicielem prężnie rozwijającej się polskiej marki mebli kuchennych VERLANI a także zajmujemy się dystrybucją mebli oraz dekoracji do kuchni i salonu ekskluzywnej włoskiej marki CALLIGARIS. Oferujemy wyjątkowe rozwiązania, które pozwolą urządzić stylowe, wyróżniające się wnętrza mieszkalne i biurowe.

Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych projektów a naszą specjalizacją jest projektowanie optymalnie wykorzystujących przestrzeń i funkcjonalnie zaplanowanych kuchni. Korzystanie z nich to codziennie prawdziwa przyjemność!

Zadbamy o każdy detal i w pełni skoncentrujemy się na Twoich potrzebach!

Bogaty wybór ciekawych materiałów oraz szeroka oferta okuć i wyposażenia wewnętrznego mebli sprawia, że jesteśmy wstanie zaoferować idealnie dopasowane do  różnych potrzeb rozwiązania i stworzyć wnętrze „szyte na miarę” – miarę oczekiwań, specyfiki wnętrza, planowanego budżetu i stylu życia osób, które będą korzystały z zaprojektowanej przestrzeni.

Kompleksowa obsługa: meble i sprzęt AGD

W naszej ofercie znajdziesz również sprzęt AGD wiodących producentów dostępnych na polskim rynku. Zamawiając kuchnię w naszym salonie, otrzymasz profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najlepszego dla ciebie, idealnie dopasowanego do projektu Twojej kuchni AGD.

Zapraszamy do naszego studia w Osinowie a także do innych miast, w których znajdują się  nasze salony: Szczecin, Stargard, Gorzów Wlkp.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95