kuchnieportal

Kuchnie Hildebrandt - Poznań

O nas

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości, ekskluzywnych mebli na wymiar.
Nasza firma powstała z myślą o Tych z Państwa, których zadawala tylko najwyższa jakość. Marka KUCHNIE HILDEBRANDT to gwarant oryginalnych rozwiązań aranżacyjnych, który podniesie prestiż Państwa  domu, mieszkania, apartamentu lub firmy. Naszą główną specjalizacją jest projektowanie i wykonywanie ekskluzywnych kuchni na wymiar. Oferujemy także profesjonalne wykonanie każdego innego typu mebli do domu i przestrzeni komercyjnych, min. produkujemy meble pokojowe, łazienkowe, sypialniane i biurowe.
Inwestujemy w szkolenia naszych pracowników, uczestniczymy w pokazach i targach. Dzięki czemu możemy zaproponować Państwu ciekawe i ergonomiczne rozwiązania korespondujące z najnowszymi trendami. Nie uciekamy od tzw. trudnych rozwiązań, słuchamy potrzeb Klienta i do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego jedną z realizacji wykonanych przez nasze studio – blat przesuwany elektronicznie (obsługiwany za pomocą pilota). 

http://vimeo.com/75298270 

Oferta

Naszą ofertę kierujemy do Klientów, którzy szukają niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych i wysokiej jakości mebli. W produkcji naszych mebli wykorzystujemy wysokiej klasy materiały i akcesoria uznanych w kraju i na Świecie marek m.in. HETTICH, BLUM, HAFELE, PEKA, KASSEBOHMER, EGGER, INNOVUS, CORIAN i innych. Ponad 80% półfabrykatów użytych do wykonywania KUCHNII HILDEBRANDT pochodzi z Niemiec, Austrii i Włoch.
W naszej ofercie znajdą Państwo również wysokiej jakości sprzęt AGD. 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 40

Informacje kontaktowe

Kuchnie Hildebrandt

ul. Złotowska 65, Poznań

Osoba do kontaktu:

Tel:  513 270 541, 793 156 860

E-mail:
kontakt@kuchnie-hildebrandt.com
sylwia.sznura@kuchnie-hildebrandt.com

http://kuchnie-hildebrandt.com/firma/

Meble kuchenne wielkopolskie Meble kuchenne Poznań

Realizacje