kuchnieportal

Ideal Kuchnie - Oleśnica

Opinie

5 5 283
Ocena ogólna:
Ilość opini: 283

Informacje kontaktowe

Ideal Kuchnie

Smardzów 2a, 56-400 Oleśnica

Osoba do kontaktu:

Tel.: +48 71 399 26 66
Tel.: +48 605 548 913

e-mail: biuro@ideal-kuchnie.pl
e-mail: monikakuchnie@op.pl

www.ideal-kuchnie.pl

Meble kuchenne dolnośląskie Meble kuchenne Oleśnica

O nas

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy mebli na wymiar. Nie boimy się firmować produktów i usług własnym nazwiskiem, gdyż naszym priorytetowym celem jest satysfakcja naszych klientów. Tworzymy markę, która na rynku mebli stała się synonimem najwyższej jakości i kreatywnego myślenia. Szczególny nacisk kładziemy na detale i jakość wykonania. Dążymy do tego, aby nasze pomieszczenia kuchenne tworzyły spójną całość, bazując na 3 zasadach ergonomii, która sprawia, że przebywanie w kuchni staje się przyjemnością a nie udręką, trwałości: kuchnia ma się prędzej znudzić niż zużyć, estetyce i harmonii formy.

Oferta

Nasze meble tworzymy nie tylko z najlepszych gatunkowo materiałów ale przede wszystkim z pasją, która rozumie potrzeby klienta. Każdy nasz produkt jest wyjątkowy – unikatowy, bo stworzony przez naszych projektantów od podstaw tak by zaspokoić Państwa oczekiwania. Ponieważ nasza firma jest producentem mebli na wymiar, jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy rodzaj elementów meblowych: frontów, korpusów oraz blatów roboczych. Oferujemy fronty z litego drewna, płyty MDF lakierowane, fornirowane, płyty laminowanej oraz ze szkła.
Nasze meble powstają w nowoczesnej pracowni stolarskiej. Zatrudniamy projektantów, stolarzy i innych specjalistów rzemiosła, którzy zdobyli swoje doświadczenie w kraju i za granicą według nowoczesnych standardów jakościowych.

3 komentarze
janusz
24 listopada 2014, 12:08
64/26

Dziękuję za cenne porady dotyczące aranżacji kuchni, profesjonalną ekipę montażową i oczywiście meble wykonane przed czasem.

Gość
22 lutego 2019, 19:59
6/2

Odradzam z nazwy ideal jedynie idealnie oszukują klienta. Meble złej jakości, dużo niedociągnięć w wykonaniu jak i projekcie,. Czas realizacji masakra, żądają zapłaty 100% przed montażem żeby klient się nie rozmyślił jak zobaczy co dostał.

Kasia
27 sierpnia 2020, 11:17
0/0

Pełen profesjonalizm, korzystałam z usług. Nie mam zastrzeżeń. Kuchnia przepiękna.
Bardzo dziękuję, szczerze polecam.

Dołącz do dyskusji