kuchnieportal

ATRII Mega Meble - Warszawa

Opinie

4.5 5 17
Ocena ogólna:
Ilość opini: 17

Informacje kontaktowe

ATRII Mega Meble

Al. Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa

Osoba do kontaktu:

Tel. 22 111 50 17

Email: info@KuchnieWarszawa.com

www.KuchnieWarszawa.com.pl

Meble kuchenne mazowieckie Meble kuchenne Warszawa

O nas

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem niemieckich producentów mebli kuchennych – marek Nobilia oraz Sachsen. W oparciu o nowoczesne technologie projektujemy perfekcyjnie wykonane, doskonałej jakości kuchnie na każdy wymiar.

Przykładamy ogromna wagę do jakości mebli, jakie sygnujemy naszą marką. Stąd w ATRII Mega Meble mogą Państwo zamówić wyłącznie oryginalne niemieckie meble kuchenne. Produkty marek Nobilia oraz Sachsen, dostępne w ofercie naszego salonu, produkowane są przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii z dbałością o najdrobniejszy szczegół. W pełni zautomatyzowana produkcja (wszystkie komponenty mebli są produkowane i montowane w Niemczech) to gwarancja powtarzalności i precyzji, która przekłada się na doskonały standard. Wybór atestowanych materiałów, surowe normy dotyczące warunków produkcyjnych a także szereg specjalistycznych testów, jakim są poddawane poszczególne elementy mebli, gwarantuje ich doskonałą jakość i bezpieczeństwo – wszystko to w trosce o komfort i satysfakcję naszych Klientów.

Jeśli marzycie Państwo o solidnej, trwałej kuchni na wiele lat, która zachwyci wyszukaną formą i zapewni komfort codziennego użytkowania, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Oferujemy kompleksowe aranżacje kuchenne,  profesjonalne doradztwo i doskonałej jakości meble kuchenne produkowane na indywidualne zamówienie w Niemczech.

Meble dostępne w ofercie naszego salonu oferujemy z 5 letnią gwarancją.

W ramach kompleksowej obsługi zamówień oferujemy również balaty kamienne i z konglomeratu a także sprzęt AGD renomowanych marek w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy!

Zapraszamy na nasz profil facebook

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95