kuchnieportal

Workshop - Szczecin

Opinie

5 5 1
Ocena ogólna:
Ilość opini: 1

Informacje kontaktowe

Workshop

ul. Santocka 48-49 (Centrum - CARMEN)

71-083 Szczecin

Osoba do kontaktu:

Telefon: (+48) 600 049 128, (+48) 501 709 971

E-mail: biuro@bauformatszczecin.pl

www.bauformatszczecin.pl

Meble kuchenne zachodniopomorskie Meble kuchenne Szczecin

O nas

W naszej firmie wychodzimy z założenia, że problemy są sposobnością do poszukiwania nowych rozwiązań, dlatego podejmujemy się często trudnych i wydawać by się mogło kłopotliwych projektów.  Lata doświadczeń pozwalają nam zaplanować każdy szczegół aranżacji w taki sposób, by stworzyć funkcjonalną przestrzeń, która posłuży Państwu przez długie lata. Umiejętności i doświadczenie zdobywaliśmy, pracując zarówno przy dużych nieruchomościach, jak i realizując małe i średniej wielkości projekty zarówno w kraju, a także za granicą. Efektem współpracy z nami jest perfekcyjnie zaplanowana przestrzeń, w której dominują ergonomiczne i innowacyjne rozwiązania, ułatwiające codzienną pracę w kuchni.

Oferujemy Państwu:

– kompleksową obsługę zawierającą wykonanie projektu całej zabudowy meblowej, uwzględniający punkty świetlne, elektryczne oraz przyłącza wodno-kanalizacyjne oraz wyposażenie AGD

– szybkie wykonanie wysokiej jakości mebli, idealnie dopasowanych do przeznaczonej dla nich przestrzeni

– możliwość rozbiórki starej zabudowy kuchennej i wywiezienie jej we wskazane miejsce

– brak dodatkowych opłat za wniesienie

– profesjonalny montaż

– 5-letnią gwarancję

Jesteśmy oficjalnym partnerem marek BAUFORMAT i Burger.

Więcej informacji na stronie internetowej www.bauformatszczecin.pl

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- ?Goldene M? nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji –  www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95