kuchnieportal

Wektor Styl - Wrocław

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijająca się firmą, która zajmuje się produkcją mebli na wymiar. Naszą główną specjalizacją jest wykonywanie kuchni – pięknych, zachwycających wnętrz kuchennych idealnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Marzysz o tym by Ty, Twoja rodzina i znajomi z przyjemnością spędzali czas w Twojej kuchni, by była ona funkcjonalna i przede wszystkim przez lata w niezmienionym stanie służyła Twoim potrzebom? Zgłoś się do nas już dziś! Zrealizujemy Twoje marzenie o pięknej, zachwycającej designem i jednocześnie doskonale spełniającej swoją funkcję kuchni.

Współpracujemy z renomowanymi producentami frontów i akcesoriów meblowych, m.in. z firmą Magura, Wiech, Restol, Blum, Hettich, Rejs i wieloma innymi. Sprawdzone materiały oraz doświadczenie, kreatywność i poczucie estetyki naszych projektantów pozwalają nam realizować efektowne i jednocześnie wysokiej jakości zabudowy meblowe.

Zapraszamy!

Opinie

5 5 1
Ocena ogólna:
Ilość opini: 1

Informacje kontaktowe

Wektor Styl

ul. Krynicka 37/25, Wrocław

Osoba do kontaktu:

telefon: 794-599-085
mail: wektor.styl@gmail.com

www.wektorstyl.pl

Meble kuchenne dolnośląskie Meble kuchenne Wrocław

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95