kuchnieportal

Virgo Studio - Szczecin

O nas

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marek WFM Kuchnie oraz Moelke Kuchnie. W swoich realizacjach stawiamy na jakość i funkcjonalność, które zawsze idę w parze z piękny wyglądem. Bazując na najwyższej klasy materiałach, perfekcyjnym wykonaniu  oraz wieloletnim doświadczeniu, oferujemy naszym klientom stylowe meble na lata. Projektowanie i realizacja pięknych oraz funkcjonalnych kuchni to nasza pasja, którą z przyjemnością dzielimy się z naszymi Klientami.

Oferta

Oferujemy kuchnie na wymiar odpowiadające różnorodnym potrzebom Klientów. Dzięki rozmaitym kolekcjom marek WFM Kuchniei Moelke, zapewniamy bardzo szeroki wybór mebli dopasowanych do różnych oczekiwań i budżetów.

Wiemy, że o wyglądzie, jakości i funkcjonalności kuchni decyduje zarówno jej wyposażenie wewnętrzne, jak i zewnętrzne komponenty. Z tego względu oferujemy bogaty wybór materiałów wykończeniowych, takich jak lakiery, drewno, szkło, akryl, folie, laminaty, kamień oraz konglomerat. Ponadto w swoich realizacjach stosujemy systemy szuflad, zawiasów i podnośników firmy BLUM, które gwarantują wygodę użytkowania mebli, ich trwałość i bezawaryjność. Potwierdzeniem tego jest dożywotnia gwarancja producenta.

Zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach realizacji kuchni: od projektu, przez wykonanie aż do montażu. Dodatkowo oferujemy sprzedaż i montaż osprzętu AGD w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu nasi Klienci oszczędzają czas, pieniądze, a cały proces realizacji nowej kuchni przebiega sprawnie i komfortowe.

Opinie

5 5 10
Ocena ogólna:
Ilość opini: 10

Informacje kontaktowe

Virgo Studio

ul. Kazimierska 4g/1
(wejście od Ku Słońcu)
71-043 Szczecin.

Osoba do kontaktu:

tel.: 91 333 98 68,
e-mail: studio@virgostudio.pl,
www.virgostudio.pl

 

Meble kuchenne zachodniopomorskie Meble kuchenne Szczecin

Dołącz do dyskusji