kuchnieportal

Violetta Studio Mebli - Słupsk

O nas

20-letnia praktyka w projektowaniu kuchni, ciekawe, niestandardowe pomysły oraz rzetelna obsługa zleceń sprawia, że możemy poszczycić się doskonałą renomą i rzeszą zadowolonych Klientów.
Oferujemy przepiękne kuchnie w laminacie, folii, lakierze, fornirze, drewnie i szkle. Wysoka jakość materiałów oraz niezwykła dbałość o detale w produkcji mebli sprawia, że nasze kuchnie cieszą się nienaganną urodą przez wiele lat. Udzielamy:
5 lat gwarancji na meble kuchenne!

Oferta

Nasze studio specjalizuje się w projektowaniu mebli na wymiar do każdego pomieszczenia w domu (kuchni, łazienki, salonu, przedpokoju, itp.), jaki i do miejsc w przestrzeni publicznej.
W produkcji naszych mebli wykorzystujemy sprawdzone, wysokiej jakości materiały renomowanych producentów, m.in. drewniane fronty firm Stolzen i Drewpol, ciekawą  ofertę frontów fornirowanych, lakierowanych – firm Meblex, Aquafront, Stolzen oraz bardzo szeroką gamę frontów z MDF firm Wiech, Meblex, DRE i innych firm.
5-10 lat gwarancji na sprzęt AGD i armaturę kuchenną z naszej oferty!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również bogaty wybór armatury kuchennej, m.in. Franke, Blanco, Schock, Berg a także doskonałej jakości sprzętów AGD z oferty renomowanych producentów, min. AEG, Falmec, Samsung, Beko, Siemens, Bosch, Teka, Whirpool.

Zapraszamy!

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95

Opinie

5 5
Ocena ogólna:
Ilość opini: 54

Informacje kontaktowe

Violetta Studio Mebli

ul. Mickiewicza 49/2, Słupsk

Osoba do kontaktu:

tel. kom. 669 163 519
adres e-mail: violettasm@o2.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 11:00 - 17:00
sobota: 10:00 - 13:00

www.violetta.slupsk.pl

Meble kuchenne pomorskie Meble kuchenne Słupsk

Realizacje