kuchnieportal

Villa Project – Wolsztyńskie Kuchnie - Poznań

Opinie

5 5 2
Ocena ogólna:
Ilość opini: 2

Informacje kontaktowe

Villa Project – Wolsztyńskie Kuchnie

ul. Szpitalna 18, 60-572 Poznań

Godziny otwarcia salonu:

Pn - Pt (10:00 - 18:00)

Sb (10:00 - 14:00)

Możliwość umówienia wizyty w studiu w innych godzinach po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Osoba do kontaktu:

info@wolsztynskiekuchnie.pl

tel./fax: 061 843 00 18

www.wolsztynskiekuchnie.pl

Meble kuchenne wielkopolskie Meble kuchenne Poznań

 

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Wolsztyńskiej Fabryki Mebli, ekskluzywnej marki, która od ponad 60 lat dostarcza meble do polskich domów i mieszkań. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które przykładają szczególną wagę do trwałości komponentów z jakich produkowane są meble. Dzięki sprawdzonym materiałom i kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w produkcji mebli, kuchnie z naszej oferty wyróżniają się doskonałymi parametrami użytkowymi.

Profesjonalnie zadbamy o Twoją kuchnię. Opierając się na doświadczeniu, wiedzy i wyczuciu estetyki naszych projektantów oraz wspierając się profesjonalnym oprogramowaniem komputerowym, dzięki któremu będziesz mógł zobaczyć fotorelistyczne wizualizacje zaprojektowanego wnętrza, stworzymy Twoją nową, wymarzoną kuchnię.

W naszej ofercie znajdziesz również bogaty wybór sprzętu AGD oraz armatury renomowanych producentów. Dzięki temu w sposób kompleksowy, w jednym miejscu dobierzesz wszystkie elementy potrzebne do zaaranżowania Twojej kuchni.

Projektujemy, doradzamy, wyposażamy !!!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95