kuchnieportal

VI-concept - Kołobrzeg

Opinie

5 5 1
Ocena ogólna:
Ilość opini: 1

Informacje kontaktowe

VI-concept

ul. Sienkiewicza 15

78-100 Kołobrzeg

Osoba do kontaktu:

Tel: 513-209-468

Mail: kontakt@vi-concept.pl

 

Meble kuchenne zachodniopomorskie Meble kuchenne Kołobrzeg

O nas

Pracownia VI-concept od 2008 roku dostarcza  Państwu pomysłowe rozwiązania przy projektowaniu funkcjonalnych i pięknych kuchni. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już setki projektów. Cechuje nas doświadczenie, pomysłowość oraz chęć ciągłego rozwoju. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, a inspiracji szukamy na największych targach wnętrzarskich w Paryżu i Mediolanie, tak, by w Państwa ręce oddawać kuchnie zgodne z najaktualniejszymi trendami w branży wystroju i wyposażenia wnętrz. Pracujemy, korzystając z materiałów najwyższej jakości, które cechuje nie tylko elegancki wygląd, ale przede wszystkim wytrzymałość, trwałość i solidne wykonanie, dzięki któremu kuchnie posłużą na długie lata.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de